Příspěvky uživatele - 221.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr traktoru na sečení do 2000 m2, 5.5.2011
Mám Starjet 102-18 p2, zahrada v lehkem svahu - 2000m2 členitější, 30 strom(k)ů. Sekám přibližně co 10-14dnů. Zmulčovat mi to trvá asi 1h, sekání se sběrem trávy 1h15min.
El. pila - Dolmar x Gardena?, 8.9.2010
Děkuji všem za příspěvky. Nakonec jsem koupil Makitu UC4030S (shodná s Dolmarem ES2140A). Téměř naprostá spokojenost - musím si zvyknout na napínání řetězu (mám starší HQ345 a tam je to "klasika"), dále se mi už dvakrát "povedlo"... celý příspěvek >
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 21.7.2010
..souhlas - rozhodně nakupujte u autorizovaných prodejců, moje zkušenost z letošního jara: Starjet 102-18(p2) ze 103.900 -> 89.900 a světe div se - taky mi ho odvezli zdarma až domů (50km) a předvedli  - jo a jen dodám že tato sleva nebyla... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 10.5.2010
Podle prodejce se "hyper" sací efekt u Hondy projeví jen při sečení mokré a dlouhé trávy. Při normálním pravidelném (~10 denní) sečení, popř. sběru listí prý rozdíl není. Od Karsitu se mi líbil model K 22/102 HX - má lepší hydro K62 s... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 10.5.2010
zdravím, jsem ve stejné situaci - chci koupit zahradní traktor  - cena okolo 100t. Jestě minulý týden byl favoritem zmíněná Honda, ale poté co jsem si mohl na vlastní oči porovnat a ošahat :-)  Hondu a Starjet (p2) 18HP s Vanguard motorem... celý příspěvek >
Motor Tecumseh v AGS, 27.4.2010
dobry den, podel by se nekdo o zkusenosti / detaily ohledne motoru Tecumseh - pouzity u AGS Starjet AJ 102-20(p2) - na jejich webu pisi ze se jedna o exportni model??? Trakturek se mi libi - ale ten motor? dekuji
RazorCut 38 Premium Brill accu (LION), 1.9.2009
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li má někdo zkušenosti s touto vřetenovou sekačkou., případně i se sběrem do koše. U mne by se jednalo o sekání okolo domu - cca 300m2. děkuji
Zahradní jezírko, 18.3.2008
Dobrý den, prosím poradí mi někdo jak postavit zahradní jezírko. Nějaké informace už jsem našel na internetu. Ale rád bych dostal informace od někoho kdo jej už stavil. Chtěl bych jej hlubší a mám strach, že boční strany jezírka se budou sesouvat.... celý příspěvek >
Lze řezat kamčatskou borůvku?, 29.5.2006
Můžete prosím sdělit v jakých podmínkách rostlinu pěstujete? Mám na mysli stanoviště, půda, přihnojování atd. Mám na zahradě dvě tyto rostliny již třetím rokem, a mám stejné zkušenosti, keře jsou velké a statné, ale plodů velmi málo. Zatím je to pro... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika