Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetření žacího ústrojí proti korozi, 12.3.2021
  Zdravím .  Dávám před  sezónou do  cajku sekačku  Cub Cadet  50 RZT .  Sundal jsem sekací ústrojí  a spodní  strana je jedna rez.  Už jsem  to jednou poctivě  natřel , ... celý příspěvek >
Vlašský ořech - nemoc listu (fotky), 22.9.2020
na plodu se vyskytují na zelené slupce hnědé skvrny a při oloupání tam jsou malí bílí červíci. prosím o odpověd co stím jde udělat
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 30.10.2019
Tak tedy,  od pondělí  to jede...  Dal jsem  karbec do  čistého benzínu  a  "vymáchal  "  jsem ho.Povolil, mrcha jedna  a konva  jede .Měl jsem  ho v  malé sklenici  od... celý příspěvek >
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 23.10.2019
Díky .Hned jak  budu chodit  "normálně"  z práce,   se do  toho pustím.Pak dám  vědět.
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 22.10.2019
Zaráží mě ,že to  nejde kompresorem profouknout... kohout i  hadička jsou  čistý, něco musí  být v  tom karbecu..
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 20.10.2019
Nejde  "nacupovat" ,  nejde profouknout  ani kompresorem
Solo port 423 - karburátor nebere benzín, 19.10.2019
Zdravím.Mám problém  s konvou  Solo port  423.  Po asi  2 mesíční  odstávce nejde  nastartovat- karburátor odmítá nasát benzín, při tom  hadička není  ucpaná ani  nádržka.Prosím o  radu ,co... celý příspěvek >
Klivie má krátký stvol, 11.5.2019
Stejná zkušenost. U nás doma na světle v mírném teple a květ již několik let v úžlabí - i právě teď. U babičky na chladnější verandě, péče stejná a květ má půl metru a možná víc. Opakuje se to každoročně. Jinak je doporučené omezit zálivku na začátku... celý příspěvek >
Teleskopický žebřík, 10.3.2019
Zdravím .Poohlížím se  po teleskopickém  žebříku.Nemáte někdo  zkušenost?  Mám 130kg ,to je  jedna věc  a dále  v recenzích  čtu ,že se  některé kroutí, při skládání  jsou... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.11.2018
Zdravím.Již 17  let vlastním  Harinu s Hondou  GXV.Jako naprosto  bezproblémové je  orání, skutečně to  dokáže jet  i samo, po rovině  a za sucha a výsledek  perfektní, příprava na  brambory s ... celý příspěvek >
Řez muchovníku, 6.10.2018
Řežete, prosím, muchovník? Mám jej 10 let a zdá se mi hustý, ale nevím jaký zvolit způsob. Jestli jako u červeného rybízu odřezat u země staré výhony a tak každý rok zmlazovat? A pokud ano, tak každoročně? Díky, Pavlína
I toto je Mountfield, 14.11.2017
Jsou firmy  a  "firmy" Osobně se  vykukům , ala Mountfild,  AAA , O2 vyhýbám.Důvodů je  opravdu dost.
Kompotovice, 14.11.2017
Zdravím. Letos jsem  taky hodil  do už vykvašených meruněk  několik kompotů, převážně taky  meruňkových.Výsledek byl vynikající, po chvilce  po štamprli, se dostavila  jemná vůně těch  kompotů, což teda ... celý příspěvek >
Síran hlinitý - vločkovač, 29.7.2017
děkuji, bentonit doma máme :)
Síran hlinitý - vločkovač, 29.7.2017
ph máme pořád kolem 7,5, snižujeme kyselinou solnou myslíte že se děti mohou koupat, ikdyž je voda mléčně zakalená (je to lepší, vidíme i na dno) a je tam ten předávkovaný vločkovač? již dvakrát jsme vysávali a plánujeme pokračovat. myslíte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika