Příspěvky uživatele - 65.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hanita a myrobalán?, 30.3.2016
Tak, snaď sa mi to podarí nájsť v ponukách na podzim 2016.
Hanita a myrobalán?, 29.3.2016
Je nejaký problém s Hanite na myrobaláne? Nedarí sa mi totiž nájsť takúto kombináciu v slovenských šôlkach.
Stolové hrozno, 29.3.2016
Ovocná škôlka Sabinov, u ostatnych som to nevidel v e-shope, je mozne ze pri osobnej navsteve by som sa dozvedel viac.
Stolové hrozno, 29.3.2016
Ďakujem za radu, ten Vostorg sa mi naozaj pozdáva. Chcel by som sa ešte spýtať, čo znamená u viniča podnož 125 AA alebo 5C. Jeden miestny predajca ponúka vinič na týchto dvoch podnožiach. U iných predajcoch som sa nestretol s žiadnymi... celý příspěvek >
Stolové hrozno, 28.3.2016
Dobrý deň, o odrodách stolového hrozna toho bolo napísané už asi veľa, ale ja sa v toľkých informáciach, ktoré som prečítal, už pomaly strácam. Mohol by mi niekto poradiť pri výbere z odrôd dostupných u predajcov v mojom okolý?. Chcel by som... celý příspěvek >
Veharda a Velkopavlovicka, 9.3.2016
Musím len súhlasiť s pánom Vysloužilom, dnes keď som kopal jamy, neveril som, aká ílovitá pôda bola v hĺbke okolo 70 cm. Kopal som kruhovú jamu s priemereom jeden meter do hĺbky 70 - 80 cm. Nakoniec to nebolo také mokré ako som myslel.
Veharda a Velkopavlovicka, 8.3.2016
Tak, je tu ešte alternatíva, že vykopanú zeminu z jamy nepoužijem pri vysádzaní, ale nahradím ju zeminou z neďalekej záhradky, ktorá bola na jeseň pohnojená maštaľným hnojom a preoraná. Uvidím ako to pôjde.
Veharda a Velkopavlovicka, 8.3.2016
Dnes už svietilo slnko, predpoveď na zajtra je tiež priaznivá. Stromčeky som na noc namočil do vody, zajtra ch pôjdem vysadiť, snáď s tým nebudú problémy.
Veharda a Velkopavlovicka, 8.3.2016
Niesom si istý, ale zdá sa mi že som čítal, že je dobré v zime do vykopanej jamy nahádzať sneh, čo pomôže v prípade suchej jari. Ale ďakujem za cenné rady, :)
Veharda a Velkopavlovicka, 8.3.2016
Smiem sa spýtať, v čom je rozdiel medzi jamou vykopanou na podzim a na jar? Myslel som že sa to robí kvôli lepšiemu zavlaženiu pôdy. To je však v mojom prípade bezpredmetné, vody je všade dosť.
Veharda a Velkopavlovicka, 7.3.2016
Ja som skôr myslel niečo ako mokré piliny
Veharda a Velkopavlovicka, 7.3.2016
Mám ešte jednu doplňujúcu otázku. Z dvôvodu obavy z vypredania mnou vybraných odrôd som stromčeky objednal cez vikend. Očakával som že mi stromčeky dovezú až po 15. 3. kedy sa oficiálne začína v škôlke jarný predaj. Dnes mi však volal predajca, že mi... celý příspěvek >
Veharda a Velkopavlovicka, 3.3.2016
Tie "3 mnou spomenuté odrody" som myslel Vehardu, Bergeron a Velkopavlovicku. Leskoru, Auroru a Pincot spomínal ako alternatívu pre skoršie dozrievajúce odrody pán Vysloužil.
Veharda a Velkopavlovicka, 3.3.2016
Nechcem meruňky na kvas, ale na priamy konzum. To, že dozrievajú približne v rovnakom čase mi až tak nevadí, odbyt na ne určite bude. Skôr mi ide o to, aby kvitly v rovnykom čase a radšej trošku neskôr, aby sa vyhli prípadným jarným mrazíkom. A... celý příspěvek >
Veharda a Velkopavlovicka, 3.3.2016
Alebo by bola lepsia kombinácia Veharda, Bergeron? Ešte doplním že záhrada je v nadmorskej výške 190 m.n.m
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika