Příspěvky uživatele - 46.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 30.5.2017
Tak sekačka jede pořád stejně, nepomohlo ani vyměnit benzín, tak jsem se byl ještě poptat v originálním servise kde jí opravovali. Bylo mi řečeno že s tím nemohou nic dělat, můžou zkusit vyměnit zapalování, karburátor, jediná jistota by bylo vyměnit... celý příspěvek >
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 25.5.2017
Určitě vyzkouším ten benzín, ty ventily byly opradu dvakrát na seřízení, tak tam snad problém nebude :/  Každopádně se ozvu s výsledkem :)
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 24.5.2017
Ne, bavíme se o Shell FuelSave95, který jsem tam dával pořád a ten se osvědčil, pak kousek od domu postavili MOLku a tuším že jsem tam zajel pro benzín a začlo to dělat, ale kdo ví, možná to není tím benzínem. Dochlazovat? To moc nechápu, ta sekačka... celý příspěvek >
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 24.5.2017
Jasně, děkuji za reakci, zkusím ten SHell, ten tankuji do auta pravidelně, tu MOLku mám nejblíž tak jsem tam narychlo zajel. neříkám že je to benzínem, ale přeci jenom -_-
Husqvarna LC48 e - střílí z výfuku při vypnutí motoru, 24.5.2017
Dobrý den, mám takový problém se sekačkou HSQ LC 48 e, mám jí asi 6 - 7 let, sekala perfektně, pravidelně jsem měnil olej, čistil jí, měnil vzduch. filtr, no běždý servis, strojů si vážím takže jsem s ní nikdy nic netrefil, žádný jekl, kámen... celý příspěvek >
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 8.3.2016
No rozebral jsem kryt, dostal jsem se až k setrvačníku, klínek je opravdu posunutý, ale stahovák co mám doma je malý, tudíž nechci riskovat, zavezl jsem sekačku k jednomu pánovi co má doma dílnu na sekačky, motorky atd. Snad se problém vyřeší. Všem... celý příspěvek >
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
Aha, no to by mohlo být ono, je těžké to vyměnit? Dá se to doma nebo musím do servisu?
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
No svíčka vypadala v pořádku. A co s tím teda, do servisu? Doma s tím asi moc nenadělám že?
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
Díval jsem se na filtr, suchý a víceméně čistý, svíčka taky suchá, když protočím, nic nikde nestříkne.
Briggs & Stratton DOV - zpětný ráz, 7.3.2016
DObrý den, mám problém u tohohle motoru, když jsem sekačku po zimě vytáhnul ven, nalil jsem do ní trochu benzínu, pak překlopil uplně dozadu, zkontroloval nůž atd. pak překlopil zpátky a že jí nastartuju, když jsem ale pozáhnul za šňůru, v polovině... celý příspěvek >
Husqvarna LC 53 Ee, 29.2.2016
Dobrý den, chci se zeptat, nevíte jak u tohoto stroje demontovat unašeč? je na to potřeba nějaký stahovák? Jak je to pak s opětovnou montáží? Předem děkuji za reakce.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika