Příspěvky uživatele - 111.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleněná jablka, 1.5.2008
Měl jsem stejný pseudoproblém u staré jabloně, neznámé odrůdy. Jablka prostě byla pravidelně skleněná a stromku jsme říkali skleněnáč. Možná na to měla vliv vlhkost v době růstu, (spíš sucho) ale hlavně, byla to vlastnost stromu – u jiných se... celý příspěvek >
jak na hryzce a hraboše, 22.4.2008
Moji hryzci naftalínová kolwčka vyházeli z děr a bydlí spokojeně dál...
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 7.4.2008
Nejspíš jde o pilatky, dokáží zničit celou úrodu, každoročně. Postřik: Měl by fungovat celkem jakýkoli insekticid, střikal jsem Calypso. Nejdůležitější je doba, je nutné stříkat v době opadu 80 – 90% okvětních lístků!!
ostření, 7.4.2008
Já se v roubování moc nevyznám. Poměrně dobře se ale vyznám v oceli, brusivech a podobně. Tak jen pár praktických věcí, mohou být pro někoho užitečné. Moderní, podmrazované a nerezové oceli nedrží zpravidla ostří. V kovu totiž probíhají stálé změny v... celý příspěvek >
jak na vosy, 23.3.2008
Perchloretylen se normálně prodává v drogeriích na čištění textilií.  Že by nějak účinkoval moc nevěřím, to s průhledným krytem vyzkouším, jestli tedy nějaké hnízdo najdu. Poslední dva roky praktikuji jinou vec. A doporučuji: PET lahve do... celý příspěvek >
Hryzec - rada, 23.3.2008
Chystám se na ně vyzkoušet jed v gelové formě. Viděl jsem ho v prodeji asi za 200,- název teď nevím, ale bude k dostání leckde, veliká tuba. Gel se dá do chodbičky, potvora se pravděpodobně umaže, nejspíš olíže, snad i chcípne. Vidím to jako... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika