Příspěvky uživatele - 139.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na litinovém tálu, 27.6.2018
Jen chci dodat celkem samozřejmost, ale mnoho lidí si to neuvědomuje. Marináda, do které naložíte maso nebo ho marinované můžete přímo koupit v obchodech nebo masnách, NENÍ určena ke grilování. Má masu pouze dodat nějakou příchuť. Před grilování... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 14.6.2016
Na Vasem miste bych tolik nespechal, chce to sledovat, jak travnik ci jiné rostliny reaguji na prihnojeni a postupne ziskavat zkusenosti.
Močovina a kravský hnůj, 14.6.2016
Pripravek Harmonie Zelezo obsahuje vodorozpustne Fe, chelatu Fe EDTA tam mnoho neni (0,2 %), takze do travy ho neni skoda.
Močovina a kravský hnůj, 14.6.2016
Horkou sul jiste dat můžete, pripadne i chelatove zelezo, pokud Vam to neprijde drahe. Jake mate chelatove zelezo?
Sazenice révy 2016, 25.2.2016
Vostorg ma pan Knížek, ještě hledám Krystal. Bianku jsem našel na slovensku. Jakou odrůdu by jste mi ještě doporučili, mám pod druhou chalupou místečko cca 7x4 metry.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika