Příspěvky uživatele - 226.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co vaše višně?, 5.7.2016
Dávám posledním zbytkům svého višňového sadu "ještě tak rok, maximálně dva..." Obnovovát ho již nebudu, tak jen hypoteticky: * Morela, Fanal, Morellenfeuer. Existují novější, odolnější a k přímému konzumu ještě nejnevhodnější odrůdy než... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 24.2.2016
To jste mě potěšil. Mohu se tedy pustit do přípravy pozemku a nakupu sazenic.
Sazenice révy 2016, 24.2.2016
Zatím vysazuji kolem domu na jižní straně. Pokud se révě bude dařit zkusil bych vysadit větší množství na přilehlý pozemek.Místa tu mám hodně. Odrudy jsem vybíral podle doporučení z literatury (pan Kratochvíl) a podle diskuzí na webu. Těch... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2012, 24.2.2013
Obrázky plodů budete přidávat také? Těšil jsem se, že s vámi porovnám fotky jednotlivých odrůd z loňska, ale asi paly za oběť při čištění počítače. Možná je ještě někdy vyštrachám...
Švestky v sezóně 2012, 24.2.2013 Obsahuje fotku
Ponechám-li stranou převážnou většinu stromů, které jsem si štěpoval sám doma a když se dívám na tu fotku části jmenovek stromů zakoupených a porovnávám nejen odrůdy mezi sebou, ale také podnože (myrobalán, st. julien, wangenheimova, zelená... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika