Příspěvky uživatele - 104.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem s plotem, 12.5.2016
Pan Nymand v jednom prispevku mel pravdu s terennim schodem, my sice mame zidku, ale neumela jsem to popsat, stejne jako nerozdeluju zidku a plot, prijde mi oboji ze je proste plot-vymezeni pozemku, jsem zenska nerozdeluju... tak se vsem omlouvam... celý příspěvek >
Problem s plotem, 11.5.2016
Zidka je nase, stavel ji predchozi majitel domu.Folii na oknech a dverich mame, slo jen o zahradu.A se sousedkami neni rec ani vcera nebyla kdyz jsem se snazila aby pochopili, ze chci zidku zvednout jen o 60cm aby se nedalo opirat a koukat k nam jak... celý příspěvek >
Problem s plotem, 11.5.2016
My uz to momentalne resime s pravnikem, ten chce zazadat jak o zvyseni zidky a zruseni nebo alespon upraveni jejich balkonku ktery temer navazuje na tu nasi zidku vyhledem, podle vseho se da balkonek brat doslova jako tribuna k nam do zahrady.Ale tu... celý příspěvek >
Problem s plotem, 11.5.2016
To se omlouvam...,zenska si vzdycky vsechno stahne na sebe, ale to asi muzsky vedi dobre:)to je prokleti zenskych... V tom pripade bych Vas za souseda brala:)
Problem s plotem, 10.5.2016
Ja vim jak to myslite, ale opravdu neni prijemne byt neustale v zornem poli dvou starsich dam s tim, ze nemuzete na sve zahrade vubec nic, nejde ani vypnout hlava kdyz na vas neustale mluvi, my zatim fungujeme slusne, ale tim ze ona si zaridila... celý příspěvek >
Problem s plotem, 9.5.2016
Tak toto me opravdu pobavilo, vas bych tedy za souseda taky nechtela, pokud to bylo mysleno ze smirujeme my, tak to o vas neco vypovida... my nemame co smirovat a ani nas cizi zivoty fakt nezajimaji mame svuj...
Problem s plotem, 9.5.2016
A mohl byste mi prosim poradit co tam k te zidce vysadit vysokeho tak do 3m aby to vytvorilo zed?No hloubeji, puvodni majitel udelal u te zidky +-metrovou skalku, ted je to cisty metrovy pruh hliny ohraniceny betonem nevim jak se tomu rika takove... celý příspěvek >
Problem s plotem, 9.5.2016
Dobry den, je tady nekdo kdo by mi poradil?Koupili jsme dum se zdenym plotem a jelikoz jsme ve svahu je skoro 2m, ale mame problem se sousedy, oni jsou vys a nas plot jim je do pasu. Vecne jsou opreni o plot a koukaji nam na zahradu a chteji byt... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 9.5.2016 Obsahuje fotku
Dnešní šeřík
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 9.5.2016
Śeříku se daří dobře, kvete a krásně voní a dlažba je prozatím po původním majiteli, a ten výklenek, původní majitel tam měl gril zřejmě... co tam bude dál budu řešit až budem dávat novou dlažbu. Stromy jsou a budou dál, jsem v počátku zahradničení a... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 15.3.2016
Děkuju:)
Dotaz k fotce, 29.2.2016
Děkuji, už se snažím přijít na to jak s tím naložits tou mrazovou deskou, snad se někde něco dočtu. Děkuji.Jana
Dotaz k fotce, 29.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo proč je na meruňce (na větvi) to co je na fotce? Nebo co to je? Myslím, že je to i na švestce jen v malém rozsahu. Ty stromy jsou tak 5-6let staré maximálně, teda myslím. A další dotaz, původní majitel těchto stromů ty stromy... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 24.2.2016
A věříte Stando, že jsem Vás vzala za slovo, ale už dřív... a připadám si jak blázen?Poněvadž si s tím šeříkem povídám reálně a ptám se ho jestli mu něco nechybí a když sáhnu na jeho kmenové části tak se mu snažím dávat energii aby byl v pohodě a... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 24.2.2016
Děkuji panu Standovi a panu Josefovi za rady, ten stromek vedle smrčku jsem slíbila původnímu majiteli a ačkoliv ho nemůžu vystát kvůli zamlčeným vadám v domě tak ten mu nechám, je jeho dcery a ta za nic nemůže, jen si ho nebyl schopný ještě vyndat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika