Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pročistit bazén od pylu, 22.5.2018
Před roky jsem to řešili u příbuzných, ti měli vodu žlutou. Rada je správná, postupně vločkovat a ráno odsát ode dna kal ne přes filtr, ven. Venku to můžete chytit do sudu a po usazení vrátit vodu. Průběžně filtrovat. Dá se ale není to hned.
Vhodný strom pro stín do terasy, 22.5.2018
To máte asi pravdu, já reaguju na striktní požadavky tazatele o výšce, délce, šířce stromu. Strom tam má vzniknout zcela jistě v průběhu jedné vegetační sezóny, lépe do letošního července. Dál už nemá růst, přesně ve čtyřech metrech se zastaví.... celý příspěvek >
Vhodný strom pro stín do terasy, 22.5.2018
Máte požadavky, které splní jen kovový strom s plastovými sklápěcími listy. Musí se vyrobit na zakázku.
Uhorky hynu, 21.5.2018
Na to si holt musíte zvyknout, tak to tady chodí. Ideály jsou hezká věc, realita je složitější. Třeba angrešt nebo broskev bez chemické ochrany nevypěstujete. Okurky někdy sestřelí plíseň v polovině plodnosti. Atd., Atp. Je možné, že jste v takových... celý příspěvek >
Vysoké natě u brambor, 20.5.2018
Nevím, mně to dělaly taky, dokud jsem pěstoval. Nakonec jsem usoudil, že to bude mělkým oboráním, že nejsou dost přihrnuté. Ale dál už jsem to nezkoušel.
Drožďování krmiv, 20.5.2018
Není to nic převratného. Do hrnce s namočeným chlebem, rohlíky a zbytky dáte kousek kvasnic a když to vyběhne, přidáte do krmení. Dělalo se to tak od nepaměti.
Jaký druh slepic vybrat, 20.5.2018
Ano, pamatujií si kde je zrní, jak se leze do kurníku, jak zní kastrol v kterém se nese míchanice. Ale při shánění žrádla když jsou na lovu zapomenou úplně na všechno a vlezou úplně všude. Nebojte se, nejsem salónní slepičí chovatel, slepice jsme... celý příspěvek >
Uhorky hynu, 20.5.2018
Postříkat a zalít Previcurem, jestli něco zbylo.
Jaký druh slepic vybrat, 19.5.2018
No ony trochu pochopí, že někam nesmí, ale to pochopení jim dlouho nevydrží. Nevím, jestli bych byl hlupák, když by mi cizí slepice rozhrabaly upravenou zahradu (když vlastní, tak ano, zapomněl jsem je zavřít). Ale rozhodně bych byl dost naštvanej.
Mohou kořeny lísek poškodit zeď?, 18.5.2018
Jestli to dobře chápu, je to protihluková a protiněčemu bariéra. Nejsem si jistý, jestli líska je pro to vhodný keř. Roste totiž donekonečna, stále přirůstá. Když se budete snažit z nich dělat stromy, nepůjde to, mimoto to bude řídké a jako bariéra... celý příspěvek >
Mohou kořeny lísek poškodit zeď?, 18.5.2018
Já mám na stromy a keře poněkud specifický pohled. A sice ten, že flóře je nutno stále preventivně dávat přes držku, jinak nás pohltí. Pokud jde o váš dotaz, moji radu byste asi odhadla. Jen dodám, že mít keře lísek metr od zdi baráku je kravina. Z... celý příspěvek >
Zlepší zkrácení stiniciho sousedova smrku jeho odolnost vůči větru?, 18.5.2018
Zcela jistě ano, pokud bude zkrácení ve výšce 20 - 30 cm od země. Jinak je třeba koupit jinou zahradu, odstěhovat se neb proti trotlům není obrana a zákon je chrání.
Dehtování, 18.5.2018
Prostě kouř musí proudit. Jak tomu budete říkat je jedno, zda to pochopíte nevím.
Brokolice, 18.5.2018
U nás přes zimu stěží co vydrží, tipuju že brokolice by taky nevydržela, ale vyzkoušené to nemám. Pěstuju ji časně zjara venku pod netexem. Časně u nás znamená nejdřív někdy v druhé polovině dubna a ne vždycky. Teplo jí evidentně nevadí, netex snáší... celý příspěvek >
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Nemilé jízlivé 19.98 Jak se já pasuju se zákony je moje věc. Jestli má povolení k odběru je zas jeho věc. Jestli ti vadí zdejší cochcárna, emigruj. Třeba někam na východ.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika