Příspěvky uživatele - 43.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Takhle vypadaly kvítka po náletu té drvopotvory.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Mám tu černou potvoru na cca 5 min. videu.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Ono se to - nebo teda spíš ona, ta drvodělka - nenamáhala se vznášením se pred květem jak to dělaji místní "kolibříci" nebo přistáním jako včely. Ona se otočila dolů hlavou a prokousla květ dole, kde se připojoval k rostlině, a tudy asi vysála... celý příspěvek >
Je to černý sršeň?, 2.9.2015
Mockrát děkuju, vypadalo to hrozivě. Poslal sem ty fotky taky kamarádovi do USA, on to taky nekam poslal a tady je jeho rychlá odpoveď . Na doslovnej preklad na netu (tesařská včela) nic nereagovalo a na latinskej totéž, takže dřevodělka, díky.... celý příspěvek >
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Fotky z videa, mám ho asi 10 minut. Sorry za obtěžovaní.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Neumím přidat sérii oblázků, sorry.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Sorry, neumím přidat naráz několik obrázků...
Je to černý sršeň?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Fotil a točil jsem kvítka na zahrádce a nachytal jsem jakýsi hmyz, ale něco takovýho jsem ještě neviděl, a to žiju už pres 60 let. Lezlo to po květech, ale nesálo to nektar. Prostě to prokouslo květ dole. Druhej den po tomto náletu byly květy uschlý... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika