Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dětské hriste, 9.6.2015
Taky jsme chtěli k houpačce ještě nějaké lano na šplhání nebo houpání, nakonec jsme koupili v Lídlu za 200, i s malými plastovými oporami na nohy. Měli to přímo jako doplňky k dětským hracím prvkům, byla tam i desková houpačka, nějaké madlo za... celý příspěvek >
Pivoňky - staré odrůdy, 8.6.2015
Zdravím. Mám na zahradě pivoňky, co jsem si odryla na zahradách svých babiček. Může mi někdo poradit, jaký sortiment byl k dostání třeba před 30, spíš 40-50 lety? Obě byly obyčejné vesnické ženy ze slovenského pohraničí, musely mít něco, co se... celý příspěvek >
Surfinie nebo Petunie?, 7.6.2015
Myslím, že v tom se už dneska nevyzná nikdo. Z prvotně pěstovaných petunií se udělalo hodně šlechtění a křížení, surfinie jsou tuším šlechtění z Japonska. Komerční názvy to má různé. já jsem letos viděla v zahradnictví Potunie, což prý má byt... celý příspěvek >
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 3.6.2015
Mají nasazenou slušnou úrodu, ale odnožují jako divé. Ale dobře, nechám je tak.
Přesazování tulipánů a narcisů, 3.6.2015
Hm, letos je chci vytáhnout taky, protože sice kvetly, ale je poznat, že se namnožily a je to husté a taky květy jsou pak malé. Mám je kolem komule. Může je vytáhnout už teď? Listy jsou už napůl zaschlé. Komule už obrazila slušně a taky bych tam... celý příspěvek >
Jak velkou nádobu na rajčata na balkóně, 22.5.2015
Zdravím. Projděte místní diskuze, jsou tu různé zkušenosti. Já jsem pro větší nádobu, méně vysychá a je tam víc místa pro kořenový systém. Žlutá hruška bych tipovala, že bude obyčejná běžná odrůda Perun. Ta není keříková, ale tyčková, roste bujně... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 22.5.2015
Právě to chci zkusit. Naši to dělají tak po 2-3 metrech. Dýně jsou na kraji záhonu, ale plazí se směrem do sousední louky. Takže je zakracují spíš proto, aby je nesbírali až u třetího souseda (tomu vedle se starají o pozemek, tam ta dýňová džungle... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 20.5.2015
To je pěkná odrůdová skladba. Já mám letos zelenou typu žalud (Acorn) - Table King, trojici Hokkaid, oranžové, modré Blue Kuri i zelenou Delicu F1 (od Sema paleta barev), malé bílé Baby Boo, novou lásku z výstavky v Šebrově Moscata di Provenza,... celý příspěvek >
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 20.5.2015
Tak jak rostou? Moje kvetou, tvoří plody, ale už taky začaly odnožovat. To jim chci letos zatrhnout.
Ornithogalum nutans – snědek nicí, 16.5.2015
Zdravím. Ve zbytcích městského okrasného záhonu u rekonstruovaného mostu jsem našla netradiční rostliny, podle strejdy Gůgla je to snědek nící. Dočetla jsem se, že u nás vytrvá a místy i zplaňuje, že se hodí do zahrad přírodního typu. Počítám, že... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 15.5.2015
Mně vadí jenom v jednom bodě. Mám na zahradě stromkovou jostu, už pátým rokem. Každé jaro pěkně naraší a pak ji něco kompletně oholí, zůstanou jen čisté větvičky. Chudina pak tvoří sekundární obrost a to jí tak akorát stačí, aby přežila další rok.... celý příspěvek >
Tekvice/Cukety - správna orientácia semien pri vysievaní, 15.5.2015
Zdravím. Přijde mi, že od té doby, co zapichuji semena tykví a cuket špičkou dolů, tak mám lepší sazenice. Mám dojem, že vzrostou rychleji, obaly sundávají lépe. Nechávám je ale předtím třeba den předem namočené ve vodě (někdy po dni sleju, ale... celý příspěvek >
Poraďte velkou nenáročnou pokojovou rostlinu, 13.5.2015
Monstery, s těmi jsem vyrostla a mám je doma taky. Velké, rostou i z ničeho, snesou všecko, netrpí ničím. Když už jsou třeba moc přerostené nebo nelíbivé, tak se dají seřezat, zasadit malé odřezky a jede se znovu. Dělají velké zelené hladké listy, v... celý příspěvek >
Podpěry pro dýně, 6.5.2015
Na dýně mám letitý žebříček z drátu, zbylo to po původních majitelích, celé se to prohýbá, jeden konec v zemi, druhý do mírného oblouku přichycený na horní straně kompostu. Rostlina si po tom vyleze (proplétám šlahoun příčkami) a nahoře na kompostu... celý příspěvek >
Pestovani revy v nadobach, 6.5.2015
Hm, je to možné, že se to má sadit potom ven. Jestli to v tom rostlo jenom poslední rok nevím, byl to už dost tlustý kmen, ne tenký kmínek jak ve vinicích. Jako vypadlo to letitě, kořenový systém z volné půdy by musel být už taky mohutný. Ovšem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika