Příspěvky uživatele - 67.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy meruňky, 18.7.2017
Jedinou teoretickou možností je genová analýza. Pomologicky je odlišit nelze, neboť odrůdy se prakticky ničím neliší.
Poraďte prosím odrůdu meruňky, 18.7.2017
Nikdo nerozumí všemu, ale v dnešní době není problém - když znáte název - si informaci přečíst.    Ani v kamenné prodejně Vám neporadí objektivně. Vždy doporučí to, co mají na skladě.
Kvas z mirabelek, 18.7.2017
Ne, to jsou myrobalány.
Rakytník, 3.7.2017
U mě roste samec mnohem vitálněji než samice. Asi proto, že není vyčerpáván úrodou.
Rus garden, 3.7.2017
Nevím, porovnám-li velikost plodů a listů, stejný pohled nabídnou plané myrobalány v našich příkopech. Ale perspektiva možná klame.
Hargrand, 3.7.2017
Aké máte skúsenosti s touto odrodou čo sa týka odolnosti na jarné mrazy. Výborné. Hargrand letos ani jeden plod. Vedle stojící Leskora 4 plody a Bergeron 10 plodů.
Vrbové proutí pro živý plot - kde sehnat Střední Čechy?, 3.7.2017
Mně to tak úplně směšné nepřipadá. Klasická vrba - Salix alba není pro pletení ideální. Měla by to být buď košíkařská - S. viminalis nebo aspoň mandlovka S. amygdalina. Rostou sice poměrně běžně, neboť staří košíkáři, co je sadili už vymřeli a stromy... celý příspěvek >
Řez mladé třešně s přerostlým terminálním výhonem, 2.7.2017
Nevadí. U plodícího stromu je to dokonce optimální termín.
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 2.7.2017
Asi nejsem moc náročný konzument, takže mě Jelínkovy destiláty rozhodně neurážejí. A jeho Wiliamska už vůbec ne.. Asi existují ještě lepší hruškovice, ale třeba z těch, co nabízí Makro, mi chutnala nejvíc.    Jedna věc mi není jasná. Proč... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 29.6.2017
To má jistě logiku. Za vyzkoušení to stojí. Ale až takový problém bych to neviděl.  Jestli totiž meruňka něco snáší dobře - snad nejlíp z ovocných stromů - tak je to sucho. Nejlíp se jí daří v oblastech podstatně sušších než je střední Morava -... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 26.6.2017
Ale nebojte budu probírat jen spodní patro To nemá žádný smysl. Dospělé vysokokmeny se neprobírají, jednak to nejde, navíc to nemá efekt.    Nebo tedy ano, vysokokmeny se probíerají -  po sklizni a v předjaří.  Po sklizni... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 16.6.2017
Asi jsem se přenesl v čase a v roce 2014 jsem věštil.
Co mi to na rybízu roste?, 16.6.2017
Z obrázků se zdálo, že se jedná o rybízové keře. Výhon z kmenotvorné podnože je samozřejmě planý. 
Co mi to na rybízu roste?, 16.6.2017
Meruzalka zlatá - podnož pod stromkové angrešty a rybízy. Někde poblíž máte  - nebo měl(a) jste tyto stromky. Z rybízu to nevyrůstá, roste to ze země.
Aku postřikovač, 16.6.2017
To určitě ne. Nevím přesně typové číslo, ale 2 roku už mám Solo. Tedy před 4 roky se nějaký aku Hecht rozhodně prodával. Ostatně v lednu 2014 jsem o něm psal tady.  Sezónu před tím už jsem ho používal.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika