Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otáčkoměr, 10.7.2011
Stanislv Melaga byl rychlejší a popsal to, co jsem chtěl říct i já a to v četně měření víceválce s tímto druhem zapalování. Dyť se proboha zamyslete. Rozdělovač benzínového motoru se točí přesně polovičníma otáčkama motoru. Tady je magnet na... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
J.S. vy jste, vzhledem ke konstrukci, přesvědčen o tom, že třeba Vaše Hondy pálí každou druhou otáčku a nebo pálí každou otáču? Tedy i do výfuku. Já tvrdím, že všechny tyto motory zahradní techniky jak dvoudobé tak čtyřdobé pálí každou otáčku, tedy i... celý příspěvek >
Jikov 1447 DVCE, 4.7.2011
Nastavení pana Bryndzi je správné a třetí zážez odpovídá. Na šestém zářezu znamená, že je někde něco špatně.
Oprava závitu pro svíčku, 1.6.2011
Je to přesně tak. Navíc pořizovat byť základ třeba od Helicoil je dosti nákladné a není jisté, zda to dál někdy využijete. Proto jak psal Radek.B najít servis, který je takto vybaven a pak to není žádný problém. Já jen dodám, že slušný servis je... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 31.5.2011
Pane Jiří děkuji aspoň za tuto informaci. Nějak toale budu muset vyřešit. Do polska to mám dost daleko a jet tam vlasně nevědět pro co, nevím. Budu se snažit zjistit co nejvíc než vyjedu. Ještě jednou díky. PS: Vy jse ho viděl- používal? Nebude to... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 30.5.2011
Jiří, vy víte o jaký polský secí strojek se jedná? Celkem mě to zajímá, protože u nás už je fakt houby, leda směnárny a butiky.
Vari oborávač brambor, 23.5.2011
Vari svého času prodávalo sazeč cibulovin a sazeč brambor. A právě ten sazeč brambor měl k zahrnování hlíz a tvorbu hrobků použity disky. Když se disky oddělaly od sazeče, daly se použít na nahrnování. Dysky mají na obvodu lem, který... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 20.5.2011
Jen se zeptám. Při dobře a hluboko rozpracované půdě a při té sestavě, "neplave" tažný prostředek (Vari Agzat) při jízdě v kypré půdě?
Honda GSV 190, 16.5.2011
Agzat má jiný způsob přitažení motorové příruby k přírubě převodovky než Vari, takže to mohlo proběhnout bez jakýchkoli úprav.
Honda GSV 190, 15.5.2011
No já to jen "proběhl" a standartně 80 mm na přání 120. Nebude to asi tak jednoduché jako u 80 mm ale zdá se dá se.
Honda GSV 190, 15.5.2011
Navážu na povídání ob jeden nahoře. Já teda úplně jistě nevím, ale přece by neměl být problém získat šestikoňák Jikov s stodvacítkou spojkou pro Agzat, ne? Ten Jikov sice není nastaven na takové otáčky jako PA, ale ten propad otáček už není tak velký... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 Honda GCV190 - ustřihnuté kolíky na noži, 2.5.2011
Jak dopadne reklamace netuším. Každopádně je to asi chyba předprodejního servisu. Nic méně doporučuji zakoupit unašeč nový a neřešit to šroubky. I kvůli další záruce.
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Nevím o jakém traktoru je zde řeč, ale ten JD z odkazu je mulčovací sekačka. Ovšem pozor!! U tohoto stroje se předpodládá, že se bude mulčovat udržovaný okrasný trávník. U těchto ploch je zásada pro mulčování že se bere naximálně jedna... celý příspěvek >
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
Vy jste totiž ještě dostatečně nedocenil, jak rozdílné požadavky po jedné sekačce chcete. Jeden stroj NEMŮŽE, pořádně sbírat i mulčovat! Takové ty 3 v 1 může platit u kafe, ale neplatí zrovna u sekaček. Odvoďte si to od profi strojů. Každý jeden... celý příspěvek >
Variátor, hydropřevodovka u sekaček honda a stiga, kvalita a výdrž, 2.5.2011
A co když ta vaše poslední věta bude platit i o sekačkách? Nač kupovat drahej krám od Hondy, že? Nechtějte, aby vám sem někdo napsal, že máte koupit to, či toto a je to tutovka, která vám vydrží nečekaně dlouho. Jen hlupák může vzít na... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika