Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Diesel, 10.9.2011
No, to co jste viděl byl motor HATZ a bylo to u vás, na slovensku Agro Spiš, ŠUPA. Tehdy to vydával za Vari a lidi se ptali proč to není i v ČR aby se nakonec ukázalo, že s tím firma Vari nemá nic společného. Jsou to převodovky z Prakovcu a ty už... celý příspěvek >
Vari Diesel, 9.9.2011
Tak co? Nikdo nic? Co máte novýho za poznatky všeho druhu!!
Kolísání otáček motoru sekačky Honda HRG415, 17.7.2011
No přece vyčistí ho od usazenit a bordelu. A kde se ten bordel v karburátoru bere? Že by z paliva? A co je palivem? Bezolovnatý benzín BA 95 atd atd. To není nic proti J.S. ale proto, že proč čistit a od čeho karburátor v ultrazvuku. A když to... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 16.7.2011
Dobrý den pánové, přiznám se že mě je bližší přístup Stanislava Melagy a rovnání klikovek je vždy loterie. Klidně budu za nedobrý servis, ale budu mít klid od některých zákazníků, když to prostě nevyjde. A to že to nevyjde není nic vyjimečného, klika... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 12.7.2011
Chápu Vaši mylnou doměnku o tlakovém mazání. Někteří tomu věří do dnes, bohu žel. Já chápu, že každý rozumí něčemu jinému, aniž bych teď myslel na Vás a právě proto mi to klamání jen uživatelů vadilo snad o to víc. Velice neseriozní. Aby... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 12.7.2011
Jasně, traktor a jednoosý malotraktor nebe a dudy. Oba dobré jednoduché a tím pádem i spolehlivé stroje, jen to určení použití je prostě jiné, ale to chápe snad úplně každý.  No a motory Honda? Jasně, žádný zázrak to není je to jen motor... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 11.7.2011
AB je mi líto, ale já o přepínání nediskutoval. To, že ho některé servisní otáčkoměry mají je pěkné, ale druhá věc je, k čemu. Dobře to napsal HH a k tomu není co dodávat. Debatu o přepínání 2t a 4t u otáčkoměrů pro servis zahradní a podobné techniky... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
AB doporučuji se seznámit s konstrukcí těchto motorů, B&S, Honda, Kawasaki, Tecumseh, Lonkin a ostatní čínu použivané v zahradní technice a pak lehko zjistíte, jak je možné, že svíčka pálí žaždou horní uvrať. Ne každou úvrať, jen každou... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
Pro kontrolu otáček tento otáčkoměr měří a dobře bez omotání. Měří spolehlivě i čtyřdobé dvouválcové motory honda.
Otáčkoměr, 10.7.2011
ad1)No a odpovíte mi na tu otázku? ad2)Přepínací otáčkoměr slouží k měření 2t a 4t. Ano, například? Díky za odkaz něco takového jsem viděl prvně a nebýt Vás asi by mi to i zůsalo utajeno. ad3) už jednou jsem se Vám snažil naznačit, aby... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
Zapoměl jsem napsat čtyřválec s rozdělovačem. A o co mi jde? Něco se přiučit a dostat se přes mýty a pověry. Jedna z nich je, že otáčkoměrem od vari nezměřím věrohodně dvouválcový motor honda v zahradním sekacím traktoru.
Otáčkoměr, 10.7.2011
A když budu mít tedy otáčkoměr s přepínáním na čtyřválci správně otáčky nezměřím?
Otáčkoměr, 10.7.2011
Co na tom otáčkoměru uvidím? To Vámi popisované přpínání? No dobře. A k čemu to přepínání je, když motory pálí tak, jak jsme si zde už odsouhlasili?  Žádný jiný problém nemám a neposílejte mě na pivo. Vy, kterému ovíněné texty zde už proběhly.... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
Já Vám to sem raděj dám hled, aby nedošlo zase k nějaké mýlce. Tuto nepravdu napsal AB Každá horní úvrať u dvoutaktu znamená zapálení směsi, čili jiskru a impulz do otáčkoměru.Při stejně vysokých otáčkách dává ale jednoválec čtyřtakt počet... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
J.S přečtě si na co jste odpovídal: Přesně tak...       Nekličkujte, nebo to sem zkopíruju celý. Já sice nevím na co mají otáčkoměry Stihl ap. přepínání z 2 taktu na 4 takt, ale na motory s magnetem na klice to určitě... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika