Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Díky, ale já to beru tak, že kdo chtěl pochopit - pochopil. Stejně, by mě zajímalo, kdo měl doopravdy ten karbec z XPčka v ruce nebo "na stole". A generálky? Nevím, kdo může psát o nějakých generálkách těchto motorů, myslím tím GCV GSV i GXV od Hondy... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.3.2015
Co je to za řeči? Rozjel jsem se před tím kopcem a jel do zastavení - prokluzu spojky. Tento prokluz se za sezonu podaří snad každému, tak to nepovažuji za týrání stroje a spojky. No a XP vs. Honda.  Někdo si koupí dva motory XP v... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 22.3.2015
Taky mám XPčko. Dokonce jsem dělal "testy". Jedna převodovka, vozík se zátěží a jeden asfaltový kopec s možností rozjezdu. K tomu dva motory. První Honda GCV 160 a druhý PJXP 200. rozjezd proti kopci na "P" pojezd do zastavení a prokluzu spojky.... celý příspěvek >
Motorová kosa Ikra, 29.11.2014
Nevěděl by prosím někdo, jak demontovat z hřídele motoru el. vyžínače ten "nosič" - unašeč cívky se strunou? Jde o Ikra Shark RT 30 CT.
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 31.10.2014
Mirku 90.135 velice se Vám omlouvám, že jsem se Vás narážkou snažil přimět k přemýšlení, jak takovéto motory pracují a že nejsem majitelem Vašeho POWER metru. Motory zahradní techniky jsou od techniky až po elektriku a zapalování to nejjednodušší co... celý příspěvek >
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 30.10.2014
Obávám se, že Váš motor nepálí každou druhou otáčku.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 30.10.2014
Je-li to tak snadné, pak jak je libo. S chutí do toho. Proč já si pořád myslím, že taková zdělení,  jak je co snadné,  většinou píší ti, co to ani nezkusili.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 29.10.2014
Jestli že je motor XP 200 uváděn jako náhrada za dvoutakt, je to myšleno hlavně stran financí, protože o mě jde skutečným potencionálním zájemcům především. Honda s cenama moc jako náhrada býti nemohla. Vari už léta vyrábí převodovky jen pro... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 27.10.2014
To není pravda.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 26.10.2014
Dobrý den 176.91, jak jste spokojen s dezénem pneu? Vari o nich říká, že by měli mít lepší záběrové schopnosti a větší samočistící efekt než dříve používané Barumky.
Otocny pripoj vari, 25.10.2014
I já jsem teď s tím motorem zamrzl. Máte pravdu s těma motorama B&S. Zapoměl jsem na tehdy ještě spolupracující Motor Jikov Č.B. Byl to jejich počin. Takže z Vašeho pohledu ano, máte pravdu.
Otocny pripoj vari, 25.10.2014
A to je všechno co napíšete? K převodovce nic?
Otocny pripoj vari, 25.10.2014
 Vím, že lze i na převodovky T20 montovat horní závěs a vidíte dobře, že tam chybí závěs spodní. I aretaci tam můžete vidět. Jenže to je tak asi všechno. Vzdálenost konzoly motoru od horního závěsu je dána výškou horního dílu převodovky a ta je,... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 25.10.2014
Pánové, řešíte tady stojánek na fotce, kterou jsem se vložil já, jenomže ta fotka měla habru.v ilustrovat, jak vypadají poloosy globalu. Bylo to pro habr.v aby si udělal přestavu o rozdílnosti oproti MKS 60. Je to opravdu jen  "výstavní"... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 24.10.2014
I toho jsem si všiml. Jenže to bylo právě tím množstvím příspěvků v krátkém čase, tak se to rozházelo. Než někdo něco napsal, druhý tam vložil svoje.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika