Příspěvky uživatele - 122.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 1.4.2017
Opravdu nevím. Já to dělal na podzim a příští rok po 6-letech byla první úroda. Dnes již hrušku nemám, ulomil mě ji Vichr. Škoda byla dobrá. Zdravím Libor
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 1.4.2017
Vážení, dírou rozumím kladivem zarazit 3/4- 1"vodovodní trubku do hloukky cca 30 cm. Trubku vyviklat, vytáhnou a hotovo. Libor
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 1.4.2017
NA podzim, ke kořenům nasypte do děr hrstku Boraxu. Žádné měření, jen jak naberete do hrsti. Díry zasypat a čekat. Pak strom odkvete, udělají se malé hruštičky, které dozraji a úroda je doma. Takto to fungovalo u mne. Zdravím. Libor
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 1.4.2017
Vážený kolego, zkuste udělat okolo stromku 4-6 děr, do nich nasypat Borax. Používá se jako tavidlo při letování, má jej každý svářeč. Já jsem před lety řešil stejně, Borax zabral. Je to rada od zkušených zahrádkářů, aspoň se bude šířit dál. Přeji... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 13.1.2016
Collette jsme pěstovali cca 20 roků, výnosná a dobrá. Žena si začala stěžovat že po oloupání černají, přešli jsme proto na Anušky, celková spokojenost. Jsme z polabí.
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 19.12.2015
Vážení, jako nejlepší bych dle mého posouzení řadil Solanku. Chuťově je nedostižná. Bohužel hodně rodí a za 14 dní je po úrodě. najít lze na Ovocné školce Boskovice. S pozdravem Libor Pírko
Je to Panenské české nebo ne?, 28.8.2015
Vážený kolego, do Googlu zadejte "staré odrudy jabloní" a můžete hledat. určitě dojdete k závěru. S pozdravem L.P. 
Chilli papricky (koupeno Lidl), 18.8.2015
Papričky budou OK, ale třeba ten substrát ve kterém rostou. S pozdravem Libor.
Co to je za květinu?, 30.5.2015
Děkuji moc, žena je spokojená. Byla větší večeře, děkuji. Libor Pírko
Co to je za květinu?, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Zakoupeno na trhu Bez informací, roste v květináči a měla by to být trvalka. Děkuji za radu. Libor Pírko
Jak opravit teleskopické nůžky Fiskars?, 24.3.2015
Vážení, toto neni odkaz, ale e-mailová adresa. Je potřeba zkopírovat, zadat do e-mailu a tam napsat o co vám jde. Oni odpoví a do e-mailu vám příjde odpověď. S pozdravem Libor pírko
Fóliovník, svařování fólie, 1.3.2015
Venku, kde je dostatek místa. Žehlící prkno, na něj položit spojované folie, jejich překrytí (spoj) zakrýt Alobalem, přežehlit žehličkou. Jen si už nevzpomínám na nastavení teploty. Zkusit doma na malém kousku folie. Hodně štěstí. Libor Pírko. 
Nektarinka Harko, 27.2.2015
Já na nic nenarážím. Naprosto upřímně radím podlé své zkušenosti. Já jsem naše Harko odsoudil k smrti. Na nátlak ženy jsem s výkonem posečkal a Harko obrazila. Letos snad bude poprvé rodit. S pozdravem. Libor Pírko
Nektarinka Harko, 27.2.2015
Vydržte, zalévejte. Nám také dlouho obrážela. Libor Pírko
Červený rybíz Karlštejnský úrodný - máte někdo?, 23.2.2015
Ano mohu. Je to podle mne jedna z nejchutnějších odrud, je relatívně rezistentní. Mám na zahradě poslední stromek a uvažuji o nákupu. Zatím nevím kde. S pozdravem Libor Pírko
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika