Příspěvky uživatele - 118.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
japonská vrba, 5.4.2008
Marie, vrba opravdu snese téměř každé stanoviště. Zkuste zasadit i na takhle podmáčené místo, když se jí nebude dařit, kdykoliv přesadíte jinam.
japonská vrba, 28.3.2008
Radko, já bych ostříhala. Sice si chvíli počkáte, než naraší ze staršího dřeva, ale je to otázka pár dní, roste opravdu velmi bujně. Pokud se neodhodláte, nechte radikální řez až na příští jaro - jakmile uvidíte, že začíná rašit. Také se nic nestane.... celý příspěvek >
japonská vrba, 27.3.2008 Obsahuje fotku
Vrbám obecně se nejlépe daří na slunci nebo v polostínu s chladnou vlhkou půdou. Japonská vrba (S.I.Hakuro-Nishiki) není až tak náročná na stanoviště. Já ji mám 6 let naroubovanou na 1m kmínku, na plném slunci - před jižní zdí, půda sušší. Daří se jí... celý příspěvek >
nevhodně umístěné výhony na novém stromku, 15.3.2008
I já jsem trávila dopoledne na zahradě - výsadbou právě dvou zmíněných stromků a odtud si jenom odběhla na internet pro rady zkušenějších. Teď opět vezmu do ruky nůžky a jdu počítat očka na té švestce. Hezký den :o)
nevhodně umístěné výhony na novém stromku, 15.3.2008
Možná jsou všichni ostatní případní rádci zrovna na zahradě a nikoli u počítače :o) Tuhle Vaši radu jsem zrovna četla v jiné zdejší diskusi u špičáku a napadlo mě, že by se dala použít i v mém případě. Děkuji za potvrzení mé domněnky.... celý příspěvek >
nevhodně umístěné výhony na novém stromku, 15.3.2008
Prosím o radu, jak zastřihnout nový stromek slivoně, když má pouze dva použitelné výhony z téhož místa různými směry, aby přesto časem vytvořil korunu. Děkuji.
podnož Montclar?, 15.3.2008
Děkuji za bleskovou reakci. Pro doplnění, tento stromek skutečně pochází z plzeňského Fytosu.
podnož Montclar?, 15.3.2008
Koupila jsem meruňku Pinkcot na podnoži  zřejmě Montclar. Vizitka na stromku je dost nečitelná. Prodejce mi k ní byl schopen říci pouze, že roste asi jako "normální meruňka". Nic víc se o téhle podnoži nemohu nikde dočíst. Máte s... celý příspěvek >
rezistenty, 12.3.2008
Vidím, že se tu rozproudila docela zajímavá diskuse, k níž musím přiznat, že skutečně už před výběrem nových odrůd k vysazení počítám s pozdějším naroubováním těch starších osvědčených (především ze sadu mých rodičů, který znám nejdůvěrněji). A... celý příspěvek >
odolná odrůda, 4.3.2008
Díky za rady ohledně spodní vody. A odrůda, která tyhle podmínky přežije?
Třešeň Těchlovan, 4.3.2008
Prosím o radu, zda se zde diskutovaná odrůda Těchlovan (zřejmě na podnoži Colt) hodí do nadmořské výšky asi 400 m na jižně orientované zahradě se spodní vodou (cca v jednom metru). Nebo jaká jiná chrupka by byla vhodnější? Uvítala bych i... celý příspěvek >
spodní voda, 3.3.2008
Díky pánové - za to pohnutí diskusí. Jinak si pomalu začínám připadat jako nepřipravená školačka u tabule, a to jsem si akorát chtěla ušetřit roky pokusů a omylů. Uznávám, že jsem se asi zeptala příliš amatérsky (ač o špetku přesněji než u... celý příspěvek >
správný výběr, 1.3.2008
Ještě jednou se budu u dalšího druhu ovoce opakovat se svou žádostí sadařky-začátečnice, která by nerada šlápla vedle, o radu, jakou odrůdu broskve vysadit poblíž Českých Budějovic (nadmořská výška asi 400 m) na jižně orientované... celý příspěvek >
jak vybrat odrůdu, 1.3.2008
Již ve čtvrté diskusní kategorii jako sadařka-začátečnice, která by nerada šlápla vedle, prosím vás zkušenější o radu, jakou meruňku vysadit poblíž Českých Budějovic (nadmořská výška asi 400 m) na jižně orientované zahradě se spodní vodou, aby... celý příspěvek >
jakou podnož a odrůdu, 1.3.2008
Jsem sadařka-začátečnice a nerada bych šlápla vedle, proto prosím vás zkušenější o radu, jakou letní, podzimní a zimní jabloň vysadit poblíž Českých Budějovic (nadmořská výška asi 400 m) na jižně orientované zahradě se spodní vodou, aby mi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika