Příspěvky uživatele - 3.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Teď otázka, zda vzít tu 500 nebo 420 :D Někdo praktické zkušenosti? 
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Mockrát děkuji za odpovědi a rady. Jak říka pan Jan, ty dolmar se mi libí, ať už ta 420 nebo 500. Důležité díly jsou z kovu. Jěště jednou děkuji za rady Jěště se podívám po te stihl ms 251.
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Zkuste něco nadhodit, co jsem hledal, tak jsem našel např. husqvarnu H55, ale prý je technologicky zastaralá, že se nechá koupit dnes lepší. Ale jak říkám, nechystám se s tím nikam do lesa, prostě u baráku nastartuju, pořežu např. 4 metry dřeva,... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Dobrý den, chtěl bych poradit při výběru motorové pily. Moc se v tom nevyznám, ale napíši pár základních věcí, které tak nějak vím a požaduji. Dřevo si nechávám vozit z lesa a jsou to průměry okolo 30 - 40 cm dub. Chtěl bych pilu cca kolem 10 000.... celý příspěvek >
Stara udirna - jak ji zprovoznit?, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Jeste dalsi fota:)
Stara udirna - jak ji zprovoznit?, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Ahoj vsem, na nove zakoupene chate jsem objevil starou udirnu. Ohniste je znicene, sle horejsi cast vypada vcelku dobre. Co by jste navrhovali? Udelat dole nove ohniste a nahore drevenou cast na tu vyzdenou? Jak nalozit s tim vnitrkem? Vyhloubit vice... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika