Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tak destiloval někdo z odrůdy Topper?, 24.2.2016
Stando, mastí to doma. Proto jsem to tak v záhlaví napsal, aby to nevypadalo divně... Jinak, už zítra jedu pro ty podnože z Holanska -St.J.A Cena je 25,-kč/ks
Dřevo do destilátu, 24.2.2016
Napsal jsem - mj. Do každého tanku se slivovicí, která má zůstat čirá jde samozřejmě aroma (tresť), aby zajistily pro konzumenty stejnou chuť a vůni v každé várce. Jedná se o tresť - Metarom Žatec PE 12601 - z tohoto důvodu není prodejná na... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 24.2.2016
Sušené švestky mám odzkoušené, ale bez pecek. Přidávám větší hrst do tří litrového demižónu slivovice. Martine,  děláš to, co já už jsem dávno, ale dávno zapoměl. Nechtěl bych to pít, je to sladké s vůní po "hovnech", někdy je taková... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 24.2.2016
R.jelínek vyrábí "Zlatou slivovici" tak, že do průměrného švestkového destilátu mj. vloží pyliny z Limounského dubu.  Na 1000L / 10dkg, po několika měsících probíhá stáčení z tanků. Výsledkem je vanilkový tón přerážející i nežádoucí pachutě... celý příspěvek >
Tak destiloval někdo z odrůdy Topper?, 24.2.2016
No teda Martine, ani u tebe není Topper?
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 24.2.2016
Hanita, že by neudržela plody do plné zralosti? U mě vyloučeno - udrží a nemá ani tendenci k opadávání plodů. Navíc po setřepání v plné zrarosti padají bez stopek na zem, což je velkou výhodou! Kde jste k tomuto přišel?
Kvalita domacej palenky, 24.2.2016
Jste odborník, klobouk dolů! Z odrůdy Topper ste ještě nedestiloval, nebo někdo známý?
Tak destiloval někdo z odrůdy Topper?, 24.2.2016
Najde se na fóru někdo, kdo již destiloval v pěstitelské pálenici z odrůdy Topper? Jaké máte poznadky, výsledky, hodnocení atd.? Pokud to ovšem ve vaší mysli podléhá režimu utajení, nechte si to pro sebe.
Duranzia, 23.2.2016
Nevím jestli mám s vámi ztrácet čas Aloisi, ale zkusím to. Žádnou šárku ta Jofela u mě nemá v 7 letech, nevím jestli je to a do jaké míry ovlivněno její podnoží Docera 6???  Funguje mě to na této podnoži a zase mě nezajímá do jaké půdy je tá... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Stando, loni to tak bylo i kůlový měly. Na pohled jsem nabyl přesvědčení, že jsou množené semenem, proto jsem to tak prezentoval. Ale ty to poznáš líp než já, nevím co to je přesně za technologii a způsob množení. Ale je to téměr shodné... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Stando, nevím jak to množí v Holansku, od samého kořene je to jednoleté dřevo délky 70 cm a tlouštky tužky. Příští týden je budu mít -tak dám foto a řekneš mi jakým způsobem k takovému výpěstku přišly.
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
XX-  tá generace vadí pane, nemá ty totožné vlastnosti jak sám uvádíte. (bavíme se o množení semenem) Jsou, ale vyruprosté, a o to jde!!! Doposud všechny podnože z Holanska asi (semenné), které jsem vyděl byly "jedna jak druhá" velikost,... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Ano sady mám v k.ú. Petrov a Strážnice. Tím systémem jakým to dělám, tak nezavlažuji, jen první dva roky po výsadbě výpěstku na místo. Výmluvy na sucho jsou úplně zbytečné. Hrušně na kdouloni jsou úplný propadák z mých praktických a (ne... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Stando, z tebe cítím odborníka, který se snaží své znalosti proměňovat v praxi, chápe omyly a má cit. A proto jsi mě nepřímo donutil na fóru dále komunikovat, neboť jsem již nad fórem včera "zlomil hůl". Myslím si to, neboť to vyplývá z... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 22.2.2016
Tak kde máte sakra tu ideální odrůdu, která by splňovala podmínky po všech stránkách, když tomu tak rozumíte a jste nejchytřejší. No, nemáte ji a nepomůže vám nic. Takže jsme na tom úplně stejně. Končím s fórem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika