Příspěvky uživatele - 247.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 7.8.2016
Nevíte nekdo jak se stromek jmenuje a kde se dá sehnat?...ani nepotřebujete vědět jak se to jmenuje, stačí zvednout zadek od kompu a vydat se do nejbližšího většího zahradnictví. Všeliké červenolisté slivoně, jabloně atd. jsou běžně v nabídce. Takže... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 3.8.2016
Je to na tom obrázku skutečně ostřice? Není to prostý pýr?
Flekatý trávník, 27.7.2016
Co dělám špatně?....tak se pochlubte, co jste s tím všecko prováděla. No a když popíšete co jste dělala, tak třeba někdo řekne, co z toho bylo špatně.
Pravokořenné stromy, 26.7.2016
Nemáte fotku toho vašeho stromku? Pokud stromek ještě nemáte, tak je samozřejmě nejlepší si pořídit ten vysokokmen už ve školce. Z jabloní jsem nic takového neprováděl, u třešně jsem v takovém případě odstranil všechny větve a nechal jsem... celý příspěvek >
Je to úplný konec?, 22.7.2016
Samozřejmě, že je proti tomu postřik. Meruňku žádnou nemám ale třeba višeň proti monilii stříkám Talentem.
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
Nějak nechápu nad čím špekulujete? Když přežijou na záhonu, tak proč by neměly přežít v květináči? Máme na terase roky pár květináčů s jahodama a nikdy mne nanapadlo, že bych s nima měl na zimu dělat nějaké kejkle.
Jak rychle roste šeřík?, 21.7.2016
Dost pomalu. Nám tak 30 cm za rok, mám jich celkem dost a po 5 -6 letech jsou tak něco přes metr a půl. Ale třeba budete lepší zahradník.
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 19.7.2016
třetí stromek mám už 3 roky je to duo švestka roste krásně má už přes tři metry ale ani jeden kvítek už tři roky nekvete co mám dělat mám ty stromky vykopat?... jo vykopte, zasaďte jinou, dejte jí tři roky a můžete ji pak taky nejspíš vykopat a... celý příspěvek >
Můžu ještě ostříhat šeřík?, 18.7.2016
jen bych asi byla méně razantní než při střihu hned po odkvětu...já bych řekl, že jak budete razantní je úplně jedno. Naše šeříky už ukončily růst a začaly na koncích tvořit pupeny,  se kterých budou na jaře kvést. No a i když budete razantní... celý příspěvek >
Úhyn vinné révy, 16.7.2016
Zcela a zašla...no někdo tu má oko z krávy od Kašpara. Ta kytka sice není v nejlepší kondici, ale chcíplá kytka vypadá jinak.
Světlušky 2016, 14.7.2016
U nás už to asi taky skončilo, už jsem je neviděl několik dní, možná i týden.
Briza - opadavani listu, 13.7.2016
Jo, jo, a kdo zalévá břízy v lese? A kdo má na zahradě 7 dospělých 10 či 20 m vysokých bříz?
Řez mladé třešně, 12.7.2016
A tož to ufikněte, ať má dušička pokoj a vy klidné spaní.
Javor červený umístění, 9.7.2016
jen mladé výrustky jsou červené,...moc to prožíváte, máme více dřevin z červenými listy a některé na jaře vyrostou pěkně červené a během léta se   to někdy více či méně zezelená. Málokdy zůstává zářivá červeň zjara celoročně.  No a... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 9.7.2016
je cca 30cm vysoký... a střihat ho nějak - aby vyrostl v pěkný strom...tak nevím, když se rozdával rozum, byla ste si?  Víte vůbec co to máte? Jestli to mate nějaký kultivar co vyroste metr dvacet, tak z něho žádným stříháním strom nevystříháte!... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika