Příspěvky uživatele - 200.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf Garten expert 92.180H, 20.7.2016
Zdravím Vás, vím, že kola jsou vzadu širší než vepředu, vím také o vyosení kosiště. Opravdu pokud jsem přiložil pravítko na bok zadního levého kola byla odchylka u předního cca 1 cm, na druhé straně byla odchylka u pravého předního kola od... celý příspěvek >
Wolf Garten expert 92.180H, 19.7.2016
Ještě pár detailů, zjištěných při čištění sekačky před vrácením. Nepochopil jsem to vystrčené pravé zadní kolo, původně jsem myslel, že je to kvůli převodovce. Po zvednutí traktoru je k pravému kolu od převodovky dostatek místa, či-li osa z... celý příspěvek >
Wolf Garten expert 92.180H, 11.7.2016
Dobrý den, píšu sem příspěvek, abych varoval všechny lidi, kteří uvažují o koupi tohoto "sekacího traktoru" Když jsem si četl hodnocení "odborníků" zde na webu na typ 92.160, říkal jsem si fajn, to může být dobrý stroj. Nyní osobní... celý příspěvek >
Jak uskladnit na delší období pekingské zelí?, 1.11.2015
Odstřihnout kořen, zelí zabalit do papíru a naskládat nastojáka do bedny. Uložit do chladného a vzdušného sklepa, vlhkost 70%. Mira
Sekačka Partner P53-875DWA, 16.6.2010
Sekačka je výborna silný motor, bez problemové startovaní.Jediný problém je velikost sběrného koše dle velikosti zahrady já mám 3500 metru čtveřečních do svahu. Pořad vysipávam plný koš.Jinak doporučuji
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 23.8.2009
Mám zahradu 3500m2 a koupil jsem letos si PARTNER P53-875DWA 3 v 1 cena 12 000.Sekal jsem zahradu již 4krat bez problemová sekačka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika