Příspěvky uživatele - 35.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná rajčata?, 8.6.2016
Daval jste do kompostu travu nebo neco jineho osetreneho herbicidy (slama, hnuj) ?
Jahody v květináči, 6.6.2016
Ve skleniku muze byt problem s trasnenkami, ktere pusobi na kvetech a plodech vetsi skodu nez kvetopas.
Kvetoucí a neplodící jahodník, 31.5.2016
Podivejte se na tento odkaz na třásněnky. Postrik do kvetu (Calypso) a postrik na zelene plody (Vertimec). Nebo pestovat odrudu, která dozrava drive nez udajna Senga Sengana a trasnenkam unika.
Kvetoucí a neplodící jahodník, 31.5.2016
Mohlo by se jednat o poskozeni kvetu a plodu trasnenkami. Jak to vypada letos?
Zahradní borůvky - postřehy do začátku, 30.5.2016
V Ostrave muzete mit i pozdni odrudy, zalezi na tom, kdy chcete aby Vam boruvky dozravaly. Dva kere je pomerne malo.
Zahradní borůvky - postřehy do začátku, 30.5.2016
Kolik chcete vysadit keru a v jake jste poloze (nadm. vysce)?
Proč nekvetou jahody, 30.5.2016
Sazenice jste kupovala nebo od nekoho dostala? Kolik jste dala kompostu (objem nebo hmotnost) na 10 m2?
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Podle mne to plisen bramborova není (tedy u mne), ta je takova "sussi" a rostliny se při ni nelamaly jako ted. Jaky jste zkousela postrik? Pokud je to na všech, tak bez milosti zlikvidovat a pripadne koupit jiné z jiného zdroje.
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Sazenice rajcat jsou vlastni nebo kupovane? Mne se choroba (nevim jaka) objevila u 1 kupovane rostliny, tak jsem ji zlikvidoval a vysadil jinou (tento vikend). Zda se to bude sirit dal nevim, pokud ano, tak postrik nejakym fungicidem (napr.... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Argumentem je, ze se jedna o nevyzraly kompost. Pokud to nechapete, setrvejte ve svém neochvejnem amaterismu.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
S nevyzralym kompostem problemy nemam, protoze ho nerozvazim a nezaryvam. Povazuji to za nespravne a amaterske.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Nevyzraly kompost nevadi na podzim, na jare pred vysadbou bych si tim nebyl jist.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Taky bych spis pouzil nejlepsi plody. Rovnez mne zarazi - pokud to chapu spravne - ze jste je loni vyhodil na kompost a letos tento nevyzraly kompost davate to skleniku.
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Pani psala, ze mrkev je po 3 dnech v lednici nepouzitelna. Jsou snad v panelaku jiné lednice nez jinde?
Skladování zeleniny a ovoce v sezoně, 12.5.2016
Ponekud neverohodne, ze mate v byte 25 stupnu celorocne. Asi Vam nikdo neporadi, kdyz si vymyslite.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika