Příspěvky uživatele - 50.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Margaryta, 28.11.2016
Je to možné, Margaryta a Marillatova "jedno a totéž jest" Stále velmi populární ve Francii. Pod názvem Marillatova asi moc prodejná nebude...To samé jak Xenia -  (Nojabrskaja)
Bohemia, 28.11.2016
Pre Petra z H.: Čo sa píše o Rubíne, platí aj pre Bohemiu (tá je len farebnou mutáciou Rubínu, inak sú vlastnosťami zhodné). Ohľadom rezu Bohemie - veľmi stručne povedané: v prvých 2-3 rokoch robiť výchovný rez na vytvarovanie korunky (ten môže byť... celý příspěvek >
Bohemia, 28.11.2016
Prečo Fredy Mercury nazval jednu zo svojich najslávnejších piesní Bohemian rapsody? Bo v Čechách měl přítele, tak asi pro něj po flámu.
Napadený kmen slivoně, 23.11.2016
Mám dvacet meruňek v jižním svahu cca 250m.n.m. (bývalý vinohrad). Slunko tam pere na jaře jak blázen. Mám tam i švestky a třešně. Stromky zásadně nebílím (hlavně z estetického hlediska) prostě se mi nelíbí mít na svém pozemku (krásná louka)... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 21.11.2016
Nechci s tímto názorem hluboce polemizovat, Jen vesele polemizujte od toho je snad toto fórum. ale je to značně zjednodušující pohled na zahradní chemii. Ale to samozřejmě že je. Ale dělám to tak : pokud počasí dovolí(snad... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 19.11.2016
Kolik stojí taková pálenka? A nemá pán nějakou na prodej? Má to i s etiketou? Každému podle zásluh. Název MorVojtica by se mi více líbil !!! J.A.R.
Dřín velkoplodý, 18.11.2016
Přesně tak. Předpokládám že jste si objednala prostokořený stomek nebo keřík. Dříny se vyorávají koncem října nebo začátkem listopadu.Sázet můžete bez problémů teď hned.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
No, když si prohlédnu kvalitu některých takových výpěstků a způsob, jak jsou (ne)označené, nejsem si s tím úplně jistý. Já zase neznám u nás firmu která na visačse neuvádí potřebmé údaje, v (mém okolí je deset školek a prodejců). V Markerech a... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
A co si myslíte že prodávají ti překupníci? Převážně výpěstky tuzemských pěstitelů a registrovaných pěstitelů ze zemí EU (platí zde stejná pravidla jak v ČR) Samozřejmě je nejlepší nákup přímo v ovocné školce. Velmi to doporučuji, jen je třeba... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 11.11.2016
Tvrzení, že uříznutý kůlový kořen nenaroste je stejné jako tvrdit, že nenaroste odstřižený terminál při výsadbě. J.A.R.
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 9.11.2016
Pane JG, vaše přirovnání : Takové drobné hruštičky..., no i velký chlap může mít malé uši. tak to nemá chybu. to si zapamatuju a moc jsem se pobavil. To sedí jak zadek na nočníku.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Jelikož firem co dělají ořešáky není moc, nedivil bych se kdyby byly oba ořeřáky z jedné školky. Ono to někdy prostě takto vyjde. Vzorově to vyorané není, ale měl by se chytit. Každý prostokořený stromek  je BARBARSKY vyoraný (zničí... celý příspěvek >
Lze poznat budouci vysku stromku pri nezname podnozi?, 6.11.2016
Možnosti jsou dvě. Buď je stromek na podnoži KDOULE  (bude spíše menší) nebo na semenáči (bude větší, jak běžné hrušky všude možně). Podle kořenu se to poznat dá, ale zeptal bych se u prodejce.
Posouzení kvality zakoupených stromků, 6.11.2016
.Prodejce chce prodávat co nejdřív! No oni zákazníci chtějí 1.10. celý sortiment druhů a odrůd. A stačí aby se trochu ochladilo a na Nově začali pouštět zprávy: na horách bude sněžit, zima se už blíží, první mrazíky už udeřily a... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
No asi to zákazníkům nevadí. Na popis a fotku se podívají jinde a zde je o korunu nižší cena.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika