Příspěvky uživatele - 220.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Včelky samotářky, 29.11.2015
Tohle spíš dělaji sýkory. Ona je vůbec jejich milost a užitečnost mylně přeceňována a jsou nezaslouženě výhradně podporovány na úkor ostatních druhů, které by to potřebovaly víc. Jestlipak jste pozorovali, které druhy vám jako první nakousají ovoce?... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 4.10.2015
Já mám rád to, co si jednak můžu rozmnožovat sám, a moc se o to nemusí starat. Většinou tedy kvetoucí plevele a nejlépe domácí druhy. Téměř cokoliv z hluchavkovitých, hvozdíkovitých, bobovitých, jestřábníky, chrastavec, hlaváč, nějaké brutnákovité,... celý příspěvek >
Jak se zbavit kapradí?, 4.10.2015
Udělat si pastvinu jinde.
Sekačky od Mountfieldu, 30.5.2015
Nevím jak ten konkrétní model, ale to co jsem měl já v ruce, to byl jedním slovem aušus. A předražený. Sice motor Briggs&Stratton bez problémů, ten zdáse skutečně něco vydrží, ale všechno ostatní okolo je šunt, sešitý horkou jehlou, jako by to k sobě... celý příspěvek >
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 24.5.2015
Dřín je jako ohrožený druh, takže je ve volné přírodě zakázán i sběr plodů, ale i naopak jeho vysazování bez souhlasu orgánu OP.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika