Příspěvky uživatele - 5.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betinka a Adriana, 29.11.2015
Zdravím, kdo má již zkušenosti s novými odrůdami meruněk Betinka a Adriana, tak sdělte jak jste spokojeni..Letos jsem je koupil na podnoži Montcar, na jiné jsem je nesehnal.Raději bych je měl ale na slivoňové podnoži. Díky za podrobné info.
Podnož M 25, 29.11.2015
Díky za info.V zahradnictví mi prodejkyně tvrdila že to roste jako M 9, no, budou zákazníci překvapeni.
Podnož M 25, 29.11.2015
Zdravím, zná někdo charakteristiku podnože pro jabloně M 25? Pokud ano, sdělte,popřípadě odkaz. Tuším Fytos na ni dodává některé odrůdy, například Lucy.
Agát Donskoj, 29.10.2015
Souhlas, pěstuji Nero už řádku let a jsem s odrůdou spokojen.Údajně bobule obsahují větší množství flavanoidů-antioxidantů.
Ariwa, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Tak už jsem Ariwu sklidil, jabka odrůdy vůbec nepadají, dobře drží na stromku.Solidně nakonec vybarvily.Martin
Pinova, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Pinovu jsem před pár lety ochutnal ze supermarketu, jablka se mi líbila a chutnala, tak jsem si ji narouboval, začíná už mi rodit.Tak uvidíme.Martin
Primera, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Letošní Primera, viz foto, má tuhou dužninu podobně jako odrůda Opál.Martin
Kanzi, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Tak letos mám prvně tři plody na odrůdě Kanzi, ještě jsou na stromku ve školce, trochu zastíněné tak proto úplně asi nevybarvily.Zítra je sklidím, no a jedno asi hned půjde na degustaci.Tak jsem zvědav.Martin
Enterprise, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Tak letos mi Enterprise již slušně zarodila, jak vysazená v řadě tak ve "školce".Jelikož je více jablek, tak je uskladním  a postupně budu degustovat, o kvalitě plodů pak napíšu.Martin
Blaník, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Tak už jsem také před pár dny sklidil Blaník, mám ho na podnoži MM 106.Musel jsem ale u nás letos zavlažovat, jsem na kopci.Narostl pak dostatečně, viz fota.Martin
Tip na lis a lisování, 16.10.2015
Tento lis-http://www.naradi-vitek.cz/lis-na-ovoce-nerez-hydraulic-50l-5t-doporucujeme-k-drtici-ovoce-shark-fruit/  se mi již v principu zamlouvá, místo panenky ale budu mít nahoře klasický šroub s trapézovým závitem, nechám si něco podobného... celý příspěvek >
Tip na lis a lisování, 16.10.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, taky řeším pořízení lisu na ovoce a révu.Letos mám lis zapůjčený od souseda, klasiku, litinová mísa a v ní šroub s trapézovým závitem, koš s latěk asi z buku, objem koše asi 20 litrů.Vylisoval jsem dobře,ale tento typ se mi ale... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 10.10.2015
Severní Morava, Hlučínsko, nadmořská výška tak 220 m.n.m.Bílé odrůdy-výsledná cukernatost 20° už jsou v demižónu a kvasí, zrovna takový stav hroznů, "cuvée" Goczei Zamatos, Merzling, Solaris .
Co Vaše réva 2015?, 9.10.2015 Obsahuje fotku
Moje dnešní vinobraní modrých odrůd, "cuvée"  Regent, Rondo, Cabernet Cortis a jeden keřík Rubinetu. Výsledná cukrnatost moštu 18°
Agát Donskoj, 9.10.2015 Obsahuje fotku
Agat Donskoj má kulaté bobule, někdy trochu fialovo modré, hrozen poměrně volný a velký, ze zásobou starého dřeva na pergolách velmi velký.Nero má bobule oválně kulaté, nekdy oválné a barva bobulí je tmavě modrá, jsou poměrně v hroznu nahuštěné,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika