Příspěvky uživatele - 5.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
BV-18-109, 9.10.2015 Obsahuje fotku
Odrůda BV 18-109 je velmi úrodná a poměrně mrazuvzdorná, musí se bezpodmínečně provádět probírka květenství a cca polovinu i více odstranit.Pak se v bobulích objeví i jemné aroma.Odrůda velmi brzo vybarvuje a tím láká ke konzumaci, chce to odolat a... celý příspěvek >
Ariwa, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Letos mi Ariwa přes částečnou probírku zarodila ve zhlucích, nějak jsem to přehlédl, v loni a předloni rodila víceméně po jednotlivých plodech.Má letos mimořádně zdravé listy.
Rubinet, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Rubinet je zdařilá odrůda-barvířka od dnes již zemřelého profesora Viléma Krause, daří se ji  také u mne na severní Moravě.
Solaris, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Solaris letos překvapil dobrou úrodou, a to roubovaný na podnoži i pravokořenný.
Alden, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Letos Alden dozrál do velmi slušné kvality, má příjemnou chuť s jemnými malinovými tóny.
Naděžda Azos, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Letos mi prvně zarodila Naděžda Azos, v květu asi sprchává ale zbylé bobule jsou velmi chutné,masité a velké.Pár let ji vyzkouším.
Agát Donskoj, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Pěstujete někdo odrůdu Agát Donskoj?U mně to byla jedna z prvních odrůd kterou jsem vysadil.Dozrává každoročně.Letos jsem ji poněkud přetížil ale přesto dobře dozrála.Má vzhledné hrozny.
Rajka, 3.10.2015 Obsahuje fotku
Letos mi Rajka na podnoži M9 naplnila opět standartní přepravku, odhaduji tak cca 15 kg .Jablka jsou vlivem sucha  trochu menší ale na závadu to není.
Lis na ovoce, 24.9.2015
Na trhu je je více druhů podobných lisů, je nějaký opravdu dobrý, který je zahrádkáři odzkoušený  a hodí se jak pro lisování jablek tak hroznů révy? Vnitřní objem koše cca 20 litrů. Doporučte.
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 18.9.2015 Obsahuje fotku
Dark je již u mne až přezralý, letos dost chutná  vosám.
Odrůda Regent, 18.9.2015 Obsahuje fotku
Dnes jsou již zralé všechny bobule na hroznech, viz snímky.V neděli změřím cukernatost.
Merzling, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Merzling pěstuji snad 20 let, prakticky od počátku dává excelentní výsledky, je velmi odolný chorobám i mrazu. Kamarádovi jsem založil tady u nás na severu cca před 12 lety viničku z Merzingu, s úspěchem si dělá víno pro svou potřebu.
Odrůda Regent, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Regent má u mne perspektivu, vkládám pár čerstvých foto ze severní Moravy.Trochu jsem ho přetížil ale snad to zvládne.
Odrůda Romulus, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Romulus je letos opět excelentní, odolný chorobám a má   pěkné hrozny.
Eszter?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Tak letos odrůda Eszter opět nezklamala a už dozrála,bobule jsou chruplavé s dobrou ovocnou chutí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika