Příspěvky uživatele - 204.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde kupit bezviroznu podnoz K 125 AA, 25.11.2015
Vedeli by Ste mi poradit, kde nakupit podnozovu revu K 125 AA? Nasiel som 3 udrzovatelov - Ampelos; Slechtitelska stanice Polesovice, Ing. Ivo Bukovský. Ide mi najma o to, aby ta reva bola bezvirozna, ozdravena. Tu na Slovensku to kedysi pestovali v... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 19.11.2015
Mam rad sladke, hutne jablka - Fuji, Golden. Braeburn uz je pre mna kyslejsi a nechuti mi.
Rucni nuzky Bahco, 19.11.2015
To nie je take jednoduche nieco neprebrat. Na alze by to islo, ale vo vacsine pripadov vzhladom na obchodne podmienky obchodov Vam potom mozu uctovat naklady spojene so zaobstaranim tovaru a pod... Bez nakladov je bezpecne len odstupenie od zmluvy do... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 18.11.2015
Zdravim. Nepoznate nahodou nejake lepsie zahradnictvo v Bratislave, Trnave, kde maju noznice Bahco k dispozicii aj na vyskusanie? Na nete som nasiel ehhobby.sk v Ruzinove a agrodeal v Trnave, ale tam zial maju na sklade len velkost M. Najblizsie som... celý příspěvek >
Broskyne na mandlovom podpniku MN-VS-1, 17.11.2015
Dakujem za reakciu. Snad buduci rok sa mi Ferragnes podari zohnat. Povodne som chcel kombinaciu Ferragnes/Ferraduel, vraj su obe vynikajuce, no ferraduel maju akurat tak v limbachu za limbachovske ceny. Robijn je skor vychodisko z nudze, viem, ze... celý příspěvek >
Broskyne na mandlovom podpniku MN-VS-1, 16.11.2015
Dakujem za reakcie. Napokon som tu broskynu na MN-VS-1 nekupil, zozeniem si GF677, objednam si od p. Kostihu ocka Cathariny a necham si ich nastepit. Pripadne rozmyslam aj o myrobalane, pripadne myrobalane so slivkovym medzikmenom, ale to samozrejme... celý příspěvek >
Broskyne na mandlovom podpniku MN-VS-1, 13.11.2015
Mate niekto skusenosti s pestovanim broskyn na mandli v skor tazsej ilovitejsej pode (luzna poda oglejena mierne skombinovana so sprasou) s vyssim obsahom vapnika? Na broskynovych semenacoch sa tu broskyniam nedari a chcel by som si zasadit nejaky... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 28.10.2015
Ten stromcek mate z bezneho predaja? Lebo Kiku je myslim klubova odroda, tak by ma zaujimalo, ci si ju moze kupit aj bezny smrtelnik. Aky velky strom je to na MM106? Mam klasicke Fuji na M9, ale uvazujem, ze dalsiu vysadbu budem skusim na MM106, aby... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 20.10.2015
Ziadna firma sa tymi poctami postrekov nechvali, ale nemyslim, ze by pocty uvadzane panom P.Z. boli mimo realitu. Ved uvazte - herbicidne postreky, regulatory rastu, chemicka prebierka plodov, sanitacne postreky neskoro na jar/skoro na jar, pripravky... celý příspěvek >
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 14.10.2015
GF677 ma svoje muchy, ale ovela lahsie sa da na nej zohnat nastepeny strom, nez na marunke alebo St. Julien A. Obmedzovanie plodnosti som zatial nepozoroval (6 rocne skusenosti). Navyse na GF677 rastu vacsie stromy a je to meristemovo mnozeny... celý příspěvek >
Kyselé odrůdy na štrůdl, 8.10.2015
Ked kysle, tak Granny Smith napriklad... Vraj sa na pecenie osvedcilo.  My zas tolko nepecieme, tak to posudit neviem, hoci ho mam kazdy rok tak 100kg. Skusal som ho aj susit, ale to sa nedalo jest - bolo strasne kysle, hoci aspon vobec... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 6.10.2015
Vsetko závisí od polohy. Pan Bred_ik, vy Ste predsalen uz nie v optimalnej oblasti, preto mate viac negativnych skusenosti. Ja osobne mam zahradu pri Jaslovskych Bohuniciach, 140mnm. Sme dost sucha oblast. Podu nemam idealnu, je to luzna poda... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 2.9.2015
No ak vam nevyhovuje Discovery, tak neviem ci najdete nieco lepsie. Zavisi aj od Vasej polohy. V teplej oblasti JZ Slovenska je napr. Julia uplne na odpis, rychlo dozreje - uz koncom juna, no nestihne ziskat chut, chuti ako papier, rychlo zmucnatie a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika