Příspěvky uživatele - 195.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 12.9.2015
Ale víte, že máte pravdu, nakupovací vášeň v tom také hraje svou roli :-),  v zahradnictví se snadno nechám unést. Mám ale nakázáno brát už jen ty rostliny, pro které mám připravené místo :-)
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 12.9.2015
Nu musím zde konstatovat, že přírodu miluji a ctím jí jako boží stvoření. To že jsem chtěla znát Váš názor ohledně oblíbených rostlinek, jsem nechtěla uškodit těm méně oblíbeným nebo obyčejnějším :-). Co se týče naší zahrádky, u nás si spíš stýská... celý příspěvek >
Co vysadit vedle pivoňky?, 25.8.2015
Prosím poradíte, jakou trvalku-y nebo kvetoucí keř vysadit vedle piivoňky (v přibližně stejné výšce), aby to v záhonu vypadalo dobře?
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
Také máme zahrádku krátce, ohledně výsadby a péče o rostliny se snažím co nejvíce načíst z knih a rady sbírám z internetu a hodně i zde. Mojí novou zkušeností je, že se nepovede mít všechno tak, jak to mohou mít druzí. Chtěla jsem mít na zahrádce... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
S nadšením jsme si pořídili docela hodně druhů trvalek, ale po zimě jsem byla z některých zklamaná. Buď nevyrostly vůbec, nebo nyní sotva kvetou, ale není to ani špatným stanovištěm nebo péčí (jedná se např. o ostrožky - Delphinium grandiflorum,... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 16.8.2015
Existuje spousta druhů trvalek a okrasných keřů, ale jistě máte některé z nich raději. Ať je to z důvodu, že jsou dlouhověké, odolné, krásně kvetou, voní, zdobí zahrádku celé léto nebo i celý rok. Já osobně jsem nadšená z kvetoucích keřů jako... celý příspěvek >
Další prosba o určení trvalky, 11.8.2015 Obsahuje fotku
Prosím o název této trvalky, děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika