Příspěvky uživatele - 70.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 29.8.2015
Ze začátku měla rostlinka 6ti prsté listy, pak sedmi a dnes mu z úžlabí roste nový lístech s osmi.Katrin
Co je to za rostlinu?, 29.8.2015
Tak čtyři metry v paneláku by určitě nevyrostla, počítám s tím, že nepokvete ani moc nevyroste je přeci jen v bytě, mě šlo hlavně jen o to rostlinku určit.Děkuji Katrin
Co je to za rostlinu?, 25.8.2015 Obsahuje fotku
Tak rostlině spodek stonku slabě červená, zhřejmě máte pravdu a opravdu to bude skočec, moc děkuji za Vaše určování.Hezký den.Katrin
Co je to za rostlinu?, 17.8.2015
Jsem zvědavá co z toho vyroste, snad to nebude moc velký, aby se mi to tu vešlo.Hezký den a děkuji Katrin.
Co je to za rostlinu?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Nový list
Co je to za rostlinu?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
listy
Co je to za rostlinu?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
tečky
Co je to za rostlinu?, 17.8.2015 Obsahuje fotku
Ze středu rostliny stále vyrůstají nové listy, posílám fotky.
Co je to za rostlinu?, 16.8.2015
Tak jsem na spodu listu objevila po stranách nějaké červené tečky zhřejmě to budou semínka a na stonku po kapkách má nějakou štávu.Hezký den K.
Prosím o identifikáciu škodcu surfínii, 14.8.2015
Napadá mě, nemohla by to být puklice?
Co je to za rostlinu?, 14.8.2015 Obsahuje fotku
foto
Co je to za rostlinu?, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Trochu detailnější foto
Co je to za rostlinu?, 14.8.2015
Na skočec to bohužel nevypadá ani takovéto semínko doma nemám, zemina je ze zahrady kde květiny nejsou jen zelen.Tak mi to vrta hlavou co to muze byt.K
Co je to za rostlinu?, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, věděl by někdo co je to za rostlinku vyroslo mi to na balkonu u rajčete a bohužel nevím jestli jsem tam nestrčila nějaký semínko.Přemýšlela jsem nad fazolí a vínem, ale nevím nevím.Poradí někdo?Děkuji a hezký den.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika