Příspěvky uživatele - 215.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodárna - nerez?, 20.3.2016
Zdravím opět všechny příznivce domácích vodáren, koupil jsem si právě jednu další /byt použitou/ale nerez domácí vodárnu/na které dělám generálku abych měl nějakou okamžitou rezervu v případě potřreby pokud by mi kleklo to stávající aby byla stále... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 15.8.2015
Chlornan se ve vodárnách koupit nedá, ptala jsem se ve třech městech a poslali mě někam, takže by mě taky zajímalo kde?
Čerpadlo na zahradu, 9.8.2015
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čerpadla pro zahrádku do 300m2. Zalévám cca co druhý den. Vydrží taky nějaké ty nečistoty (zrnka písku) ze studny? Bude stačit něco levnějšího jako např.:  Extol Craft 414501 HECHT... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 24.6.2015
Já vím přípravek na řasy, ale já spíš myslela jestli můžu koupit cokoliv, zda se může kombinovat Desam sol. se všema přípravky co je na trhu.  :)
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 24.6.2015
Pěkně zdravím a prosím o radu, už druhý rok úspěšně používám Desam solid ale co by se dalo použít s tímto přípravkem na řasy. Minulý rok jsem používala modrou skalici, ale tu už nechci, děkuji moc za odpověď Seli.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.8.2014
Dobrý den Kečupe, moc děkuji za odpověď. Váš nápad i s obrázky jsou skvělé. Určitě by se to dalo vyzkoušet, přítel si to četl a líbí se mu to. Já když jsem tu dávala dotaz tak jsem rychle potřebovala něco vymyslet, protože voda již byla napuštěná a... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 23.7.2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit četla jsem tuto diskuzi a mám nový bazén na necelých 7000 l vody (zatím jsme nikdy bazén neměli takže jako nováček) nechci používat chlor. Chtěla bych používat buď chloritan nebo Desam solid (ale ten mi nabídli jen... celý příspěvek >
Palivo E 85, 20.5.2014
Tak jsem pánové byl včera letmo v jednom servisu na zahradní techniku u nás koupit do zásoby olej do benzínu pro motorovou pilu a křovinořez protože jsem již namíchaný z lonska právě nedávno dobral. S údivem jsem se od technika dozvěděl dosud pro... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 10.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuhle květinu a vůbec nevím jak se přesně jmenuje. Poradíte mi??Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika