Příspěvky uživatele - 111.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na litinovém tálu, 3.5.2016
litina s vroubky funguje, při vysoké teplotě se maso zatáhne, udrží šťávu a nepřipálí
Grilování na litinovém tálu, 3.5.2016
steaky se grilují na vroubkovanem litinovém tálu. Dále může být chyba i v nízké teplotě, litiny. Steak na ní musí tancovat :-)
Grilování na litinovém tálu, 19.1.2016
Sám jsem vyzkoušel na grilování vše. Nakonec jsem sehnal loni litinový tál. Užíval jsem ho celé léto a na vroubkované straně se maso jen tak nepřipálí, na ploché straně ano. Pozor na to! Předtím jsem měl žulu, vydržela mi 2 roky, pak se rozsypala.... celý příspěvek >
Krb kouří, 15.1.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Vás pánové, plánuju stavbu krbu v zahradním zděném altánu. S ohledem na to, že součástí stavby bude i udírna a pec, tak uvažuju o komínu s vlastním základem hned za krbem prům. 30cm a napojení všech zdrojů do jednoho komína. Nevím jestli... celý příspěvek >
Jahody - co po sklizni, 3.8.2015
Něak tak + nežádoucí šlahouny.
Fíkovník, 27.12.2014
Je vůbec reálné udělat ze silnovrstvé textilie zábal o tloušťce 5 cm? Jak je takový zábal realizován, když se nesmí dotýkat dřeva?
Dýňové slavnosti Šebrov, 21.12.2014
Včera jsme vyhodili poslední Hokaido, protože se plod začal kazit. Špatné vyzrávání a mokrá sezóna se na trvanlivosti projevila velmi negativně.
Rajčata pro sezónu 2015, 18.12.2014
"není nutné dále přidávat příspěvky se stejnými fotkami" Tak tomuto rozumím méně než těm textům z překladače. Já to naopak vidím jako milé zpestření této hodně fádní diskuze, mnohdy o ničem.
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 7.10.2014
Jiný typ řezu předvádí podle referenčního odkazu firma Munzar tady. Tento řez není tak radikální a vzhled je i v zimě podstatně lahodnější pro oko.
Jaký zahradní traktor?, 17.6.2014
nevím jak je to s vlastnictvím firmy, ale Seco jsem si vybral před cca 3 roky a opravdu nelituju. Zvažoval jsem mezi starší diesel Kubotou nebo John Deerem s pár motohodinama. Diesel je sice diesel, sekám kolem 5 tis. m2 každý týden, na spotřebě je... celý příspěvek >
Sauna svépomocí, 11.4.2014
díky, mrknu na to, ale to okno má být shodné s ostatními okny v té zděné zahradní kuchyni. Připadá mi, že sauna má svůj specifický zápach, nechtěl jsem ji teda větrat do jiného obytného prostoru. Je ovšem pravda, že to asi nemá smysl řešit...
Sauna svépomocí, 10.4.2014
ahoj, stavím zděnou zahradní kuchyň a uvažuju o vestavěné sauně. Nejradši bych udělal alespoň malé okno kvůli větrání prostoru, ale nevím jak by se okno/rám chovalo při styku s tak vysokou teplotou. Plastové je asi blbost, je to PVC a bude s ním ta... celý příspěvek >
Zmetek obal Calypso 480SC 6ml, 20.3.2014
Musím potvrdit velmi špatné zkušenosti s balením Cylypso 480 6ml, za takové prachy tam výrobce Lovela Terezín nacpe jako těsnění víčka papírovou vložku!! Další zmetkové nekvalitní balení je u Horizon 250 10ml výrobce Agrobio Opava, tak materiálově... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 12.3.2014
Jak se tam řeší případná porucha a oprava?
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 3.3.2014
Kupovali jsme před pár lety nějaké stromky v Droždíně, obsluha nevěděla, neznala, prodávaj to jako rohlíky. Roky se o ně pracně staráte, aby jste nakonec za 4 roky zjistily, že jsou úplně jiné pozdní odrůdy než jste chtěli, ovšem za luxusní ceny...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika