Příspěvky uživatele - 241.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrachor vonný, 4.3.2009
Dobrý den. Potřebuju poradit  Vysnila jsem si truhlíkové osázení - hrachor který bude přepadat volně dolů a k tomu lobelku. Problém je, že jsem nedočkavě šoupla semínka do kelímků a hrachor už má cca 30 cm a nehodlá se sehnout :( Případně... celý příspěvek >
Ještěrka, 14.1.2009 Obsahuje fotku
Musím nesouhlasit :) Na naší zahradě se vyskytují všechny tři tyto druhy. Ale pravdou je že na zahradě nic netrávím (a´t už plevele nebo slimáky, hryzce).
veverky, 16.10.2008
To nebudou roztomilé veverky, tento rok jsem z úžasem příhlížela jak sousedovic lísku a teď už i ořešák berou útokem POTKANI! Mají to nádherně zorganizované - několik jich v koruně sundává plody a zbytek na zemi odnáší do nor.
Osázení vany, 3.10.2008
Dobrý večer, tak jsem tady zase s dotazem :) Našla jsem v harampádí po sousedovy starou plechovou vanu (cca 120/40/50 D/š/v a ráda bych jí použila jako kamené koryto k osázení. Místa mám dvě 1) SV + stín, nebo 2)  JV dopolední slunce. Poraďtě... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 23.9.2008
Dobrý den, určitě potom dejte vědět jak to dopadlo. S pozdravem Varmužová
Pýchavka - vatovec, 18.9.2008
Pýchavka obrovská- Vatovec obrovský Langermannia gigantea SADBA Sadba je v originálním balení chráněna proti poškození při přepravě, sterilizováno. Jeho plodnice dosahují za příznivých podmínek opravdu obřích rozměrů, jsou známy vypěstované... celý příspěvek >
Mletý vápenec, 8.9.2008
Díky všem  Vápenec poputuje do sklepa (nebo někam jinam) Pokusím se něco vymyslet.
Mletý vápenec, 7.9.2008
Dobrý den, mám na zahradě jahody, rybíz,angrešt, malinu,ostružinu, popínavé růže, ptačí zob, buxus + narcis, sněženky,mečíky, netřesky. Jabloň,švestku. Uf :) Čemu by nevadil/prospěl vápenec? Půda je mizerná, kamenitá :( Děkuji za rady
Jiaogulan, 7.9.2008
Dobrý den. Tato rostlina mi příjde od Starkla cca v polovině října. Chtěla bych jí mít venku, jen by mě zajímalo jestli ji takhle pozdě můžu vysadit na záhon, nebo nechat přezimovat doma.Pokud doma tak jaké podmínky (pokoj 20... celý příspěvek >
Ostružina a angrešt, 2.8.2008
Dobrý den, chtěla bych na podzim zasadit tyto dvě rostlinky na zahrádku a zajímalo by mě kam . Nemám moc na výběr ale slunce a polostín najdu. Děkuji za radu
Budu za trubku :), 11.4.2008
Všude se píše že se řízky rostlin mají "namočit" do stimulátoru růstu... naprosto nevim co to je, jak se to jmenuje... kolik to stojí  Můžete mi to někdo napsat? Děkuji Varmužová
Přísavník, 2.4.2008
Dobrý večer, děkuji za odpověď.Růže pro mě nejsou :(Mám pod okny divokou růži a nepřála bych Vám vidět roční účet za veterináře :) Zhnisané trny v kožíšku dělají divy :(Krom toho mám malé dítě a tato zahrada bude tak nějak pro něj :) Vaše stodola se... celý příspěvek >
Přísavník, 27.3.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, po dobré radě o živém plotu Vás požádám ještě o jednu radu :) Severní zeď, půda nic moc :(Který přísavník? (škoda že tady není inzerce:()
Pámelník vs ptačí zob, 27.3.2008
 Děkuji všem za rady.
Pámelník vs ptačí zob, 26.3.2008
Dobrý večer, rozhoduji se co zasadit jako plot. Půda je docela kamenitá, suchá. Mám malé dítě (proto mě zajímá jak moc je ptačí zob jedovatý -  o pámelníku vím své) a chtěla bych vědět jak rychle rostou. Děkuji za rady Varmužová
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika