Příspěvky uživatele - 25.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I p.Lída může bez obav zalévat?, 11.8.2015
paní Lida muze bez obav zalevat pitnou vodou protože pokud je vydan zakaz, tak je nepostihnutelny.
Fazole nemaji lusky, 11.8.2015
Přihnojil jsem a nic vidět není, žádná změna, květy jsem rozebrala lusk tam je a přesto padá jeden květ za druhým, podobný problém má i paní Jitka, věřím, že fazole jsou něčím napadený, ale čím? Jinak prodejci podvádí protože šarlatový fazol není... celý příspěvek >
Drtič větví Dolmar FH2500, 6.8.2015
A cim drtit treba na zahrade rostliny rajcat, paprik, ostruziny a maliny.
Fazole nemaji lusky, 6.8.2015
Nic jsem skakat nevidel, prohlizel jsem kvet a luska tam je, udelal jsem prihnojeni slepicincem.
Fazole nemaji lusky, 30.7.2015
Nejhorsi je na tom, ze jsem dostal od znameho 20 fazoli a semena meli 20 az 25 mmn a nemam ani lusk, nevim kde tak velke fazole sezenu.
Fazole nemaji lusky, 30.7.2015
Neco naprselo, ale stim opylovanim tam bylo vcel mraky a neni tam jedna luska. Vedle mam kerickovy fazol, jsou to semena z Holanska a zadny problem neni jaky vubec pestujete odrudy fazoli, podminka fazole musi byt vetsi a bile,
Fazole nemaji lusky, 28.7.2015
nerozumim.
Fazole nemaji lusky, 28.7.2015
Dobry den, mam dotaz, mam fazole pnouci sarlatovy ktere kvetou,  ale to je vsechno, kvety zacnou hnednou a upadnou, neni tam zadna luska, nevite v cem je problem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika