Příspěvky uživatele - 137.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Já zase letos dopadl špatně s paprikami a o takových jako na Vaší fotce se mi může je zdát. Zato rajčata jsou letos nádherná, tak aspoň něco. Sugold F1, které letos pěstuji poprvé, sklízím už od 9.6 a teď trháme rajčata z 5 až 6 vijanu do země. Je to... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015
O datlovém rajčeti vím jen to, že je původem z Maroka a že je moc dobré. Pěstuji ho už čtvrtým rokem. Tornádo je klasické rajče, které už je na trhu desítky let. Já jej pěstuji min. 20let a nikdy nezklame. Podobná je i odrůda Start, která má ale... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Datlová rajčata již dohánějí velikostí vinnou révu.
Rajčata pro sezónu 2015, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Rajčata Black Krim pěstuji několik let, ale mám vyzkoušeno, že praskají každý rok a je jedno jestli jsou venku nebo ve skleníku. Nepomohla ani pravidelná zálivka a tak paskání dále neřeším, navíc je to velice dobrá odrůda a tak se hned sní. Postřik... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika