Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalendář prací, 8.1.2014
Jsem už starý chlap, ale "Nemám čas běžet do knihkupectví," čtu prvně v životě. Kam jinam by teda měl ten, kdo se zajímá třeba o pěstování něčeho a chce se něco zajímavého dozvědět chodit? Stanislaw
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
úplně souhlasím
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 7.1.2014
já koukal na bezpečnostní list a měla by být lepší, než M6AD: 12.1 Ekotoxicita Neudána "Výrobek je za běžných podmínek biologicky (aerobně) odbouratelný z 86-92% za 28 dní" měl by to být 99%rostliný olej. a ten prý maže lépe, než... celý příspěvek >
El. pila - Dolmar x Gardena?, 4.1.2014
co mají ty obrázky dokládat? elektrické Stihl používá známej při velkovýrobě palet a moc si je chvalí. Já mám Dolmar ES-2140. Taky moc dobrá pila, jen te Dolmaráckej řetěz stojí za houby. Jinak jsem měl i tu levnější Dolmar ES38. Tam mě řetěz štval... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 4.1.2014
a co to mazat bionaftou B100? je přece 100%bio, je levná a umaže i vstřikovací čerpadlo.
Vari Diesel, 31.12.2013
Moc bezva fotka, parádní rovina, na ní políčko a zbytek krásné kopce. Tak ať se daří. Stanislaw
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Pokud máte paní Magdo kus pozemku, který Vám finance nepřináší, tak Vám je docela hodně odčerpává. Musíte z něj platit daň a ještě se o něj určitým způsobem starat. A to rozhodně není nic levného. Podívejte se třeba na současné ceny pohoných hmot.... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Dobrý den. Paní Košárková, znám kolem sebe celou řadu zanedbaných a velkých zahrad, které nikdo nechce koupit, protože pro sedlačení jsou malá, případně pro jejich mechanizaci zcela nedostupná, ale taky na nich nikdo nechce pracovat, nebo dokonce... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Něco podobného jsem dostal na sekání dřeva na podpal, za pouhý rok a něco je to uvolněné z topůrka a rozsekávám s tím akorát dřevěné válcové brikety na menší kousky. A ještě něco, ne každý má hluboko do kapsy, pro někoho může být Vaše výplata... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.12.2013
Vidím, že zažíváte těžké chvilky. Nedávno jsem je jen z legrace tak počítal a rýčů mám dokonce 7. Já je opřu o zeď a vyfotím a Vy sem dejte email a já Vám foto pošlu, ať můžete potom klidně spát. Ju? Do sedmi umíte napočítat? Stanislaw
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.12.2013
Je možné, že ne zcela chápete psaný text. U nás je jen několik velkých školkařských firem, které se zabývají pěstování vzrostlých stromů a keřů. Ti tu mechanizaci běžně používají. Ale na výsadbu to už vlastnit nemusíte, protože jak byste to třeba... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 5.12.2013
Mineralog se zabývá mineralogií a ta určitě není jen o krystalech, ale je to rozsáhlá vědní disciplína, která je součástí geologie. Stanislaw
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 1.12.2013
Dobrý den. Ty brousky prodávané ve skanzenu jsou vyráběny z beskydského pískovce, který je velmi jemný a navíc se štípe po vrstvách. Není to břidlice. Pokud si dobře vzpomínám na vyprávění toho pána který to vyráběl, tak musel být těžen z... celý příspěvek >
Odruda Fuji v Cesku, 30.11.2013
No přeci peníze. Mám rád pivko a je jich na našem trhu skutečně hodně. Ale já pořád kupuju je to jedno, které jsem si oblíbil před mnoha lety. Stanislaw
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 29.11.2013
Dobrý den. I já jsem přesvědčený o tom, že to co máte je břidlice. Ten kámen mám totiž taky, i když s ním moc nepracuji. Ta břidlice je nejkvalitnější z dolu, kde se klasicky těží, nikoli z povrchu. Znám důl na Moravě, kde se stále těží z hloubky... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika