Příspěvky uživatele - 200.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na jabloň, 24.10.2019
Nikdo neví?
Dotaz na jabloň, 16.10.2019
Dobrý den, nejsem znalec a nikde jsem nenašel. Sháním jméno jabloně, mělo by se jednat o křížence odrůdy Idared a Ontario. Existuje případně jak se jmenuje? Děkuji za odpověď
Zlatohlávek zlatý, 4.6.2019
Již třetím rokem probíhá invaze těchto brouků a sežerou všechna jablka. Ano, někdy je jich i 7 na jednom plodu. Hnus.
Nejaromatictejsi odruda, 7.7.2015
A co Vaše Hargrandy, Goldrichy a Kiota? U nás jsou už pěkně vybarvené, ale ještě jsem je nezkoušel koštovat. kema83
Příprava půdy před založením sadu, 18.10.2014 Obsahuje fotku
Tady ještě posílám foto zeminy, co sem vyryl, je to půda, která nebyla moc obdělávaná, tak je trochu hrudovitá, ale jinak se pěkně rozpadá. Takže taky budu muset dodat aspoň kompost, ať se zlepší struktura. Mějte se :-)
Příprava půdy před založením sadu, 6.10.2014
Děkuji za odpovědi, jen by mě zajímalo, zda vojtěška dokáže vytvořit tak bohatý kořenový systém během sezony, kdybych ji zasel na jaře a na podzim zaoral. A šlo by udělat směs té lupiny s vojtěškou? Hnůj jsem měl řádně vyzrálý a uleželý, takže... celý příspěvek >
Příprava půdy před založením sadu, 19.6.2014
Tak teď ste mě teda znejistili, chtěl sem čekat, ale teď nevím. No akdybych to chtěl stihnout ještě teď na podzim, tak po té pšenici stačí jen zaorat hnůj a potom ještě třeba tu hořčici a pak teda sadit? Taky sem se chtěl někde v ovocné školce... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 4.5.2014
Tak u nás bylo okolo 4 - 5 °C, takže poškození nic
Klejotok na Leskoře, 10.4.2014
Takže místo s vytékajícím klejotokem jsem vyčistil až do zdravého, místo pod kůrou bylo hnědé a zvláštně zapáchalo. Takže dále jsem ránu vytřel octem a po zaschnutí jsem tu ránu zatřel stromovým bylzámem. Pár dní bylo vše ok a myslel jsem, že je po... celý příspěvek >
Hnědé květy, 4.4.2014
Já bych taky řekl, že to bude spíš mráz. k.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika