Příspěvky uživatele - 156.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinus Lambertiana a Pinus Couteri, 16.2.2023
Zajděte si je koupit do zahradnictví a máte to vyřešené
Sekvojovec obrovský, 12.1.2023
uříznout a vyhodit - už je mrtvý
Bazény Bestway - životnost, 28.5.2020
máme ho třetí sezónu, sám o sobě je skvělý, ale límec má dírky, asi se to děje při uskladnění, když byl složený ve sklepě, ale to jde dobře zalepit. Horší je díra ve švu u límce, teď hledám způsob, jak to slepit. Za mne poměr cena výkon na jedničku.... celý příspěvek >
Uhnívání cuket a dýní, 29.7.2015
Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu. Mám na zahrádce dýně i cukety. Všechno bylo v pořádku, posbírala jsem už několik cuket, ale teď začaly už malé plody od konce hnědnout a cele nakonec zhnijí. To stejně se mi stalo s malými dýněmi. Začali od... celý příspěvek >
Nový vrt - malá vydatnost, 7.7.2015
Přeji hezký den, prosím o vaše zkušenosti či názory. Nechali jsme si vybudovat nový vrt u RD. Hloubka vrtu je 28 m, průměr 12 cm. Hladina spodní vody je prý ve výšce 12 m, dle vrtařů je podloží obtížně propustné - nějaký granit. Po týdnu čerpání... celý příspěvek >
Husqvarna LC 356 AWD, 25.5.2015
Mám jí zatím novou, sekal jsem 2x, je to neskutečný tahoun, to co jsem předtím sekal s námahou, dnes zcela lehce. Motor chytá na první start,
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 22.5.2015
myslím si že je to sakura, mám jí také na zahradě
TK12, 1.9.2014
Dobrý den, mám malotraktor t4K12. Jsem s ním velmi spokojen až nyní začíná blbnout s výkonem a proto jsem mu sundal výfuk a vypálil jej a vyškrabal z karbonu. Při nahlížení do prostoru pístu jsem zhlédl, že píst je jakoby na straně výfukového... celý příspěvek >
Van a Regina, 12.3.2014
Dobrý den, chtěla jsem si koupit třešně (chtěla jsem třešně, které nejsou moc červivé a hodí se do vyšších poloh) a jelikož se v tom nevyznám, tak jsem si nechala poradit od prodavače v ovocné školce a on mi doporučil třešně Van a Regina. Nevím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika