Bazény Bestway - životnost



host - 156.2 (?)
28.5.2020 8:32

máme ho třetí sezónu, sám o sobě je skvělý, ale límec má dírky, asi se to děje při uskladnění, když byl složený ve sklepě, ale to jde dobře zalepit. Horší je díra ve švu u límce, teď hledám způsob, jak to slepit. Za mne poměr cena výkon na jedničku. Udělal nám skvělou službu, bez něj by to nešlo...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 50.3 (?), 6.9.2015 9:48

Bazen s nafukovacím límcem je bezvadný jako následná plachta na zakrývání dřeva. Max. po dvo sezonách Vám začne ucházet onen límec což je konec. Ale pak se bezvadně hodí na zakrývání dřeva. Pokud máte bazén o výšce 120 cm tak z boků nařežete pruhy 100 cm široké v různých delkách. Jako zakrývací plachta hranic metrového dřeva ideální. Folie je bezkonkurenčně silná a použíáme jí už 4 roky. Samozřejmě že bazén s nafukovacím límcem už nikdy nekoupím. Dnes již máme po třetí sezoně bazén s pevnou kontsrukcí Orlando a určitě ještě několik let vydrží. Na zimu ho vypustím do 1/2 a nahážu do něj 20 zpoloviny vodou napuštěné petky. Na jaře vypustím, vystříkám vapkou a opět plně napustím. Tím pádem odpadá bourání a stavění bazenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.15 (?), 14.8.2015 14:20

přesně tak :-D kurvítko je to!! máme čtvrtou sezonu, vše drží a je jako nové.Jen ten límec jde do háje!!! Jinak bych byla spokojená. Jen to kurvítko pořád praská :-))))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 233.61 (?), 13.4.2010 16:46

Dobrý den. O víkendu jsme po první zimě zrovna napustili bazén. Netěsní nám taky právě špunt, čímž uchází límec.. A nemůžem vymyslet co se s tím dá dělat. Prosím, jak jste to vyřešil?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 156.2 (?), 28.5.2020 8:32

máme ho třetí sezónu, sám o sobě je skvělý, ale límec má dírky, asi se to děje při uskladnění, když byl složený ve sklepě, ale to jde dobře zalepit. Horší je díra ve švu u límce, teď hledám způsob, jak to slepit. Za mne poměr cena výkon na jedničku. Udělal nám skvělou službu, bez něj by to nešlo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.193 (?), 18.6.2010 10:35

Určitě si pořiďte bazén Intex Tampa né BestWay z Tv Productu. Vlastním bazén Tampa 4,57x1,22 a jsem nadmíru spokojen... soused vlastní bazén Bestway podobných rozměrů a už jen kvalita materiálu, ale i filtrace je na první pohled patrná... Tampa má třívrství plášť bazénu, drží teplotu vody, není přez něj vidět a zatím se neobjevily žádné dírky ani netěsnosti a to ho skladuji celou zimu rozložený pod plachtou na zahradě a napouštím opět až koncem května... soused měl problémy s BestWay hned první sezónu... nejen, že jsou stěny tenké a je vidět jak do bazénu zvenku tak je vidět přes stěny ven... stěny jsou tak tenké, že voda v bazénu při horkém letním počasí je neustále teplá až termální a rychle se v ní množí řasy a musí se neustále filtrovat a měřit Ph, a doplňovat bazénová chemie, přesto má soused vodu stále mléčně zakalenou, takže neušetříte nic, přesto, že pořizovací cena je několikrát nižší nežli u Intexu. U intexu stačí důkladně bazén vydezinfikovat, zachlorovat hned při napouštění a pak už jen vkládat udržovací tablety do plováku a jednou týdně přefiltrovat a vydrží vám voda průzračná celou sezónu až do září... soused dokonce musel bazén vypustit... vydezinfikovat a znovu napustit, takže myslím, že není o čem přemýšlet... a jiní známí bazén Best Way pořád lepili a lepili až na to už neměli nervy a nakonec ho vyhodili... toť má zkušenost... přeji všem příjemné koupaní a jen kladné zkušenosti s bazény...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.7 (?), 2.7.2010 18:50

Vlastním Bestway pátým rokem. Je kupovaný v Bauhausu. Dva roky v provozu, pak dva roky uskladněn v komoře na polici. Letos jsme ho napustili a jediný problém je ucházející límec. Našla jsem tři miniaturní dírky Po zalepení žádný jiný problém. Průhledný není vůbec, ani nemůže, protože materiál je z několika vrstev, z venku modrý, zevnitř bílý. Nikde nejeví známky zpuchřelosti, i když musím uznat, že ten nafukovací límec nemá asi tu kvalitu jako na začátku. Určitě ještě v pohodě vydrží. Pokud s ním teda něco nevyvede náš nový kocour.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Andrej Macko - (3) - 224.235 (?), 5.7.2010 23:11
Mám bazén bestway tretí rok, cez steny nie je vidno, lepiť sme zatiaľ nemuseli a to, že je voda v bazéne teplá, to sa mi zdá žiadúce, takže sa čudujem vy to beriete ako niečo negatívne. Máme malé dieťa a kúpe sa iba vtedy, keď sa teplota vody začne približovať k 30 stupňom. A nemnožia s v tej vode riasy, ani nebýva zakalená, ph dávam do normálu iba po napustení, chlor šok tiež iba po napustení a počas sezóny už iba tablety. Ten sused robí niečo zle. Ale chyba nie je v značke bazéna.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.75 (?), 21.7.2010 19:52

 Mám tento bazén třetí sezonu, a začal mi unikat límec, našla jsem tři dirky -zalepeno ale uniká dál. Mám pocit, že je ten límec nějak řídký a že sním nic neudělám jedině každý den dofouknout. Letos po napuštění začala unikat kolem otvoru napouštěcího ventilu voda. Během 14 dní mám místo bazénu /4.75x122/ brouzdaliště. Neví někdo, čím utěsnit-zalepit okolo toho ventilu???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 67.106 (?), 23.7.2010 12:05

Je možno použít měkkou záplatu např. z nafukovací matrace. Nalepit zevnitř na obrubu ventilu. V nouzi je to možno provést i pod vodou. Lepidlu to nevadí a voda záplatu přitiskne. 

  Ucházející límec se dobře kontroluje poléváním vodou a poslechem. Musí se více nafouknout a nehlučné prostředí. Při lepení v horku se musí zkrátit doba zasychání natřené plochy lepidlem před přitisknutím. Někdy podchází i špatně přilepená záplata.

  Co vše dělá dírky do límce je záhada. Může to být i jiskřička z táboráku,  zvědavá kočka, nebo nepřející soused.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.228 (?), 15.7.2011 21:38

Hezký den všem, máme necelé dva roky oválný bazen bestway - po první reklamaci, kdy začal utíkat nafukovací kruh, by si člověk řekl, to se muže stát i u lepších značek.bazén nám obratem vyměnili.ted ho máme druhý rok a nepřejte si vidět jak bazén za 11500 vypadá :-((mohu zaslat i fotky, je to něco příšerného.a to bazén používáme ted druhou sezonu.na kruhu se objevily fleky ty začaly lepit a ted už bazén uchází po celém obvodu.vydrží nafouknutý pár hodin a pak musíme znovu foukat.dokonce se v prstenci udělaly i dvě trhlinky dlouhé 2cm.nevím co dále dodat.prosím všechny lidi ať se nenechají zlákat nízkou cenou... Jsou to šunty!!! Před tím jsme měli bazén tampa a ten nám vydržel 5 let, ikdyž pak ke konci už kruh byl také vachrlatej..oba bazény pečlivě na podzim vyšoušíme a skladujem v bytě, takže je vyloučeno, že bychom pochybyli ve skladování.raději investujte stejné peníze do nadzemních plechových bazénu a ušetříte si starosti, i uklízení bazénu na zimu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika