Příspěvky uživatele - 248.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte někdo tento strom?, 31.10.2015 Obsahuje fotku
U nás v HK jsou podobně tvarované stromy před nádražím. Je tam udělaná konstrukce jako plochý deštník a k ní jsou silnější větve přichyceny. Předpokládám, že konstrukce je pouze dočasná, než větve ve vodorovné poloze zesílí.    Na... celý příspěvek >
Zazimování růží, 31.10.2015
Malá poznámka - z opadaného hrušňového listí se rez hrušňová nešíří, je v té době už dávno na jalovcích...           Lída
Oblíbený kvíz -, 30.10.2015
S č3.Jonalordem souhlasím (ten mám), jestli tam má být Idared, tak č.1 (ten jsme měli), č.2 neznám.           Lída
Zazimování růží, 30.10.2015
Mulč.kůru bych k přihrnutí na zimu vůbec nepoužívala. Lepší je ten kompost (na keř tak cca kbelík) - uvolní se z něj přes zimu živiny, v době silnějších mrazů je dobré ještě přihodit chvojí. Mulč mezi růže (přes léto) by měl být specielní "na růže",... celý příspěvek >
Určení jabloní, 29.10.2015
Delicious jsou všechny sladké.                Lída           
Ptačí zob neopadavý - co s ním?, 27.10.2015
Je mi divné, že to dělají jen dvě sazenice z řady. Mohla by to být i nějaká houbová choroba: Ptačí zob obecný (Ligustrum vulgare) Je to 5.-7.řádek textu odspodu.     Lída
Vánoční hvězda, 26.10.2015
Možná málo draslíku. Nové listy jsou i menší - asi bych pohnojila.   Lída
Hledíky, 26.10.2015
Jestli už jste je nezlikvidovala, nechte je na záhoně - většinou první zimu přežijí  ;-)) Jinak bych řekla, že buď záměna osiva za nízké, nebo počasím.   Lída
Kdy budou první plody?, 26.10.2015
Tak za tři roky první "na ukázku", čtvrtým rokem tak do větší misky...   Lída
Japonský javor, 26.10.2015
Je nádherný! Tiše závidím...           Lída
Neznámá odrůda jabloně, 25.10.2015
Také bych byla pro Smiřické, švagrová má starý strom ve Skřeněři, jen mi u tohohle připadá trochu delší stopka.           Lída
Najlepšie odrody, celkovo, všeho chuť, 25.10.2015
HK - 230 m n.m. Koupená ze Strážnice, roste pěkně, letos jsem ji musela dost protrhat, protože jsme měli málo vody, ale přesto plody velké, chutné, šťavnaté a bylo jich dost. Snad jen oproti Redhaven má silnější slupku, ale aspoň není tak... celý příspěvek >
Jedy v půdě, 25.10.2015
Tak se souseda zeptejte, co to bylo za barvu a budete mít jasno hned.  Lída
Jedy v půdě, 24.10.2015
Spíš by mi na záhoncích vadil ten eternit (karcinogen) než barva.   Lída
Zelerovy list, 24.10.2015
Část nasekám do krabičky do mrazáku (do polévek), část suším a přidávám při vaření vývarů k ostatní zelenině (také přidávám suš.petrž.list, libeček, lze předávat i usušené vyloupané lusky z hrášku). Osvědčuje se přidat usušený i při vaření starších... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika