Příspěvky uživatele - 194.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kopr roste až teď, 3.11.2015
Na jaře jsem zasel kopr. Celé léto nic, až teď v listopadu se uráčil vyrůst. Jenže už zase zmrzne.
Ruční řezání dřeva, 28.9.2015
Dnes skoro pominula doba řezání dřeva ruční pilou-obloukovkou. Ještě za totáče jsem měl originální švédský list. Řezání šlo jako po másle. Šlo naprosto zlehka. Jabloň půměr 40cm nebyl žádný problém. Dnešní naše "švédské" listy na totáčový list... celý příspěvek >
Kadeřavá petržel neklíčí, 20.7.2015
Posledních 10 let dochází plíživě k doposud neobvyklým mikro obdobím mokra a sucha. Semena vzklíčí a následně zaschnou.  Semena jsou dobrá. Je to divné, ale je to tak.Prokonzultováno s s podniky kde pěstují zeleninu ve velkém. Musí stále... celý příspěvek >
Záhada s kořenovou zeleninou, 20.7.2015
...mrkev jen v horni casti vsechny radky... to je markantní projev zasychání semen krátkodobými období sucha. Semeno v zemi vzklíčí, pak je chvíli sucho a semena zaschnou. To se týká i semen plevelů-na tom je to zde krásně vidět. Tento průběh počasí... celý příspěvek >
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 12.7.2015
Záleží na odrůdě. Mám keř červeného rybízu starý 50 let!!! Stále rodí, už je olezlý mechem. Řez si dělá keř sám, co uschne to se samo ulomí. A ptákům neustále chutná, přikrývám ho záclonou. Není to legrace-je to fakt, ale za to se mně pomstila... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 6.7.2015
Pochopit že jsou někde menší srážky je někdy nad lidké síly. Poušť a písečné duny se blíží od jihu. Některé oblasti ČR budou neobyvatelné. Nedostatek pitné vody. HOAX-ne realita!
Usychající brambory - počasí, 6.7.2015
Spadlo velmi málo a zalévání není možné. Srážky jsou po republice velmi rozdílné. Takže o HOAXY nejde.
Reklamace semen, 30.6.2015
HOAX-tak napůl. Semena neklíčí proto, že se změnil posledních několik let průběh počasí v ČR. Dříve zima-jaro-léto-vše přecházelo plynule. Čili naklíčilo a nezaschlo. Dnes jsou mezi přechody období sucha a proto už v zemi naklíčená semena... celý příspěvek >
Reklamace semen, 30.6.2015
To není HOAX-to je ověřená několikaletá skutečnost.  Semena prostě mají nepatrnou klíčivost!! Kořenová zelenina nejde vypěstova t!! A v obchodech je drahá a plná pesticidů a různého svinstva. Zajímá mne kde pěstují mrkev atp. ve velkém na poli a... celý příspěvek >
Plevel v rybízu, 30.6.2015
Pod keři se to dá postříkat Roundupem, pokud neleží větve na zemi a nelezou ještě mladé výhony. Funguje to bez problému. Funguje to i na ostružiny. Problém je s přesličkou. Na tu platí GARLON s větší koncentrací-píše se zde že přeslička je... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Je to na všech odrůdách. Mění se to s časem. 
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Republika není jen pelhřimovsko. 
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Brambory od vrchu žloutnou. Je to nedostatkem srářek. Bude po bramborách.
Reklamace semen, 30.6.2015
Na takové manévry nejsem zvědavý.. Stará semena si prodávají a na sáčku je napsané datum balení, ale jak jsou zemena stará se tam nepíše. Je to podvod na zákazníky. Poslední dobou skoro nikomu semena neklíčí!!! Zákazníci zatím tupě zírají.
Roundup pod rybíz atp, 30.6.2015
Funguje to-hotovo za 2 minuty.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika