Příspěvky uživatele - 160.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte, jak se jmenuje?, 5.8.2011
Moc děkuji za odpověď. No tedy to je nádhera!!! To by se mě v zahrádce líbilo... Ale bohužel roubovat neumím, nikdy jsem to nezkoušela. Dalo by se nějakým způsobem popsat, jak se to vyvazuje???
Nevíte, jak se jmenuje?, 5.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si u sousedky vyfotila jehličnan, který se mi moc líbí. Roste hodně pomalu a chtěla bych si ho pořídit a zasadit do nádoby. Ani sousedka neví, co to je.Protože se v jehličnanech nevyznám, prosím nějakého odborníka o radu.... celý příspěvek >
Pergoly, 30.7.2011
Pokud jste manuelně zručný a máte na to nářadí a čas, tak asi levněji vyjde vlastní práce. Každopádně by měly být kranoly hoblované a měly by mít sražené hrany. Nehoblobané jsou skutečně moc "chlupaté" a nevypadá to hezky. Ovšem je to věcí... celý příspěvek >
Lazura na mokré dřevo?, 29.7.2011
Děkuji Vám za odpovědi. Remmers HK jsme již zakoupili na radu majitele pily, jak jsem již psala. Říkal nám, že penetraci proti hmyzu a UV záření není nutno použít a to z toho důvohu, že Remmers HK již obsahuje vše na ochranu dřeva (plísně,... celý příspěvek >
Lazura na mokré dřevo?, 26.7.2011
Dobrý den, nechali jsme si na pile nařezat a ohoblovat trámy na krytou pergolu. Dřevo není suché, máme ho zatím složené ve stodole. Pročítali jsme diskusi na téma, zda použít ke stavbě dřevo čerstvé, nebo vysušené, názory ale nejsou... celý příspěvek >
Durmanu žloutnou listy, 21.7.2011
Zaléváme taky studniční vodou, i když v naší studni je extrémně měkká voda. Pokud bude žloutnutí pokračovat, zkuste dát durmany do úplného stínu, popřípadě zkusit vodu z kohoutku. Hlavně hodně vody a hodně hnojiva, klidně do každé zálivky, durmany... celý příspěvek >
Proč milion bels nekvetou, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, já mám milionky také poprvé a hnojím je asi do každé třetí zálivky. Proč nekvetou, nevím, ale hlavně potřebují sluníčko a taky aby nebyly přemokřené, v tomto počasí by se nebylo čemu divit. U nás prší (asi tak jako všude) a právě před... celý příspěvek >
Durmanu žloutnou listy, 19.7.2011
Taky mám 2 durmany, letos poprvé. Jeden už má poupata a taky hnojím krystalonem gold (ten se mi zdá nejlepší) Ale dočetla jsem se, že pokud žloutnou listy, tak to může být nedostatek železa, což by asi při pravidelném hnojení neměla být příčina.... celý příspěvek >
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 10.7.2011
Dobrý den, mám na zahradě syrský ibišek. Je zcela obsypán poupaty a dnes první tři rozkvetly(bílý s červeným středem). Chtěla bych ho nařízkovat a podělit známé a sousedy. Kdy se to dělá a jak? Můžu ustřihnout řízky i teď, když má poupata? A dát... celý příspěvek >
Co jsem to vlastně koupila - letnička? Trvalka?, 3.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsem kupovala jako začátečník kytky. Jednu jsem zasadila na záhon a teď už vlastně ani nevím, co to je... Neustále roste do výšky a zatím nekvete, je už vysoká asi 60 cm. Přikládám foto, vyfoceno "z vrchu". Děkuji
Jaký písek do filtru na bazén? Kdy vyměnit?, 29.6.2011
Dobrý den, máme bazén o obsahu asi 17m. Používáme pískovou filtraci již pátou sezónu a pozorujeme, že filtrování už není takové, jaké bývalo. Asi bude nutno písek vyměnit. V obchodech je nabízen v různých zrnitostech. Máte prosím někdo zkušenost,... celý příspěvek >
Černé fleky na durmanu - co to je?, 20.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mám 2 mladé durmany. Zalévám a hnojím velmi vydatně a poctivě. Jeden durman je v pohodě, druhý začíná mít svěšené listy a na mladých lístcích (i na starých) se objevily černé flíčky (na starších listech to vypadá jako postříkané od... celý příspěvek >
Nocenka, 18.6.2011
Dobrý den, asi před 4 lety jsme koupili domek, u kterého byla zasazená nočenka. Kvete krásně žlutě. Nikdy jsem s ní nic nedělala, prostě rostla sama od sebe, v zimě jsem ji nechávala v zemi. V loni vůbec nevyrostla, tak jsem si myslela, že zmrzla.... celý příspěvek >
Dosna - Kana - kdy mi vyroste?, 18.6.2011
tak se ozývám znova. Hlízu jsem vyjmula a byla zteřelá, uvnitř dutá a plná mravenců... asi jsem ji takovou už koupila. V Hornbachu jsem včeta zakoupila 2 kany- červenolistou a zelenou, po 39 Kč. Jsou asi 50 cm vysoké, tak snad se letos dočkám květů,... celý příspěvek >
Nevhodně zasazená pnoucí růže, 16.6.2011
Děkuji moc za rychlou odpověď. Snad to růžička přežije. Ani nevím, co je to za odrůdu. Nejsem si jistá, už si to moc dobře nepamatuju, ale myslím, že tam byl název CARMEN, nebo něco podobného...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika