Příspěvky uživatele - 39.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze do zahrádky přesadit lilie ze supermarketu?, 21.6.2015
Mám na zahradě lilie ze supermarketu červené, žluté a oranžové, vše made in China. Čiperně se rozrůstají. Po růžových žíhaných se také poohlédnu :-) 
Fenka nehara, 19.6.2015
V zimě měla celkem cca 2 hodiny denně vycházky, zjara cca 4 hodiny, zbytek času trávila doma. Od půlky května má ponejvíce opět 2 hodiny vycházek denně a jinak je přes den na zahradě, kde má volný pohyb, odpočívá venku nebo v domě jak se jí... celý příspěvek >
Fenka nehara, 18.6.2015
Vipet je druh chrta a všichni chrti jsou hubení. Granule má k dispozici pořád, nijak ji v papani neomezujeme :-)  Než půjdeme k veterináři, chtěla jsem se zeptat tady, třeba měl někdo stejný problém.
Fenka nehara, 18.6.2015 Obsahuje fotku
Máme 15ti měsíční fenecku vipeta, která poprvé harala ve svých 6ti měsících - pozorovali jsme slabé spineni. Od té doby jsme si žádných priznaku harani nevšimli. Je možné, že hara skrytě nebo nehara vůbec? Psi na ni reagují plus minus pořád stejně.... celý příspěvek >
Škůdci na topolovce (proskurnik, slezova růže), 14.6.2015
Super. Donesla jsem si to na topolovkach z obchodu v touze získat rostliny neobvyklých barev. Moje starší obyčejné červené topolovky nakažené nejsou (zatim).
Škůdci na topolovce (proskurnik, slezova růže), 14.6.2015 Obsahuje fotku
Co je to za ohavné potvorstvo a jak ho zničit? Děkuji za rady.
Dodání odebrané zeminy a založení okrasné výsadby, 12.6.2015
Co se týče obrubníků: nanosila jsem si z lesa pískovcové kameny. Byla to dřina, protože mám květinové záhonky po celém obvodu dost velké zahrady, ale vypadá to moc hezky. Aby se na záhonky necpala tráva, za kameny je ještě nenapadne nastrkana... celý příspěvek >
Pivní past a pes, 11.6.2015
Ani nevím, že něco takového existuje. Pokusím se to najít, díky.
Zase ta lipnice, 11.6.2015
Můžu se zeptat, o cca jakých rozměrech trávníku se zde bavite? Mám cca 500 m2 trávníku, je mně jasné, že v našich klimatických podmínkách z toho nikdy anglicky trávník neudělám a například plazivý jetelicek mi nevadí. Ale lipnice roční mě taky sejří.... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 26.5.2015
Nechci se Vás dotknout, ale evidentně jste další obětí bazenarske lobby, která se v zájmu svého byznysu snaží majitelům vsugerovat, že voda v jejich bazénu musí byt sterilní. Nemusí. Nechtejte vědět, co všechno je ve veřejných bazénech - a to pro... celý příspěvek >
Dotaz na kytičku, 23.5.2015 Obsahuje fotku
Děkuji všem za reakce. Už jsem si ušmikla pár větviček devaterniku, roste na ulici. Pro zajímavost, nevíte někdo, co je za rostlinu na fotce? Roste u nás na zahradě jako plevel, ale je tak pěkná, že si několik kousku nechávám na záhonku. Kvete... celý příspěvek >
Dotaz na kytičku, 22.5.2015
Děkuji. Zkusím tedy řízkovat, a jak jsem zjistila, dá se devaterník i koupit.
Dotaz na kytičku, 22.5.2015 Obsahuje fotku
Jak se jmenuje a jak se množí? Vloni jsem od ní nasbírala velké množství semen, zjara vysela do truhlíku při pokojové teplotě, a nevyklíčilo ani jedno.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika