Příspěvky uživatele - 209.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žací hlava Stihl DuroCut, 23.5.2016
taky ji mám, něco málo jsem s ní odsekl, namočenou ji mám, a jde to, akorát kolem překážek rychle uletí, jiank na sekání trávy dobrá, zvládne i silnější stonky, ale v nich moc nevydrží a rychle se třepí. Možná pak zkusit tu zubatou od Oregonu, jestli... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 20.6.2015
Ono je všeobecně dost těžké radit něco konkrétního. Někomu třeba roste A2 stejně jako semenáč a na jiné zahradě je M26 zakrslá jako M9. Jak jsem psal stromek si tvoříte hlavně vy a to řezem, hnojením atd. Dávno již nečtu poučky o kolik procent roste... celý příspěvek >
Višeň - sladkovišeň?, 19.6.2015
Dovolím si reakci k odrůdě Vackova: Plně s vámi souhlasím a mám podobné skušenosti. Mám jeden mohutný strom na ptáčnici a je ještě z první republiky. Červivosti u mne unikne, velmi rychle zraje. Plody používám všestranně - víno, marmelády i přímý... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika