Příspěvky uživatele - 133.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
dalsi fotka
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
foto
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Dalsi foto
Merunka, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Poradil by mi nekdo kdy a jak ostrihat tuto merunku. Poznali byste nekdo, jaka by to mahla byt odruda?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 19.6.2015
Tak ted mam v tech podnozich pekny hokej:}}.Zakrsky na M9 asi volit nebudu, nejaky hryzce na zahrade mam. Otec ma jablon Duett tusim na podnozi MM106 a po ctyrech letech je vysoka skoro ctyri metry, do sirky moc nejde.Tak mozna neco takoveho.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.6.2015
Vysokokmeny nechci, ty dve jablone co mam jsou bud na M9 nebo na M26, po sesti letech jsou asi dva metry vysoke. Jak vysoky a siroky bude strom na podnozi M26?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.6.2015
Kdyz jsem je u babicky sazel bylo mi 28 let. Zahradu uz nechtel nikdo obdelavat, tak sem ji zatravnil a vysazel stromky. Na podzim se chystam vysadit na druhou pulku zahrady asi deset novych stromku, z toho asi ctyri jablone. Poradte prosim nejake... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 13.6.2015
Jablone mam pouze dve Sampion, ten hodne trpi tou strupovitosti a cervavej je taky hodne, a potom mam myslim Rubin, z neho uz sem nejaky jablka mel, bohuzel minuly rok mi terminal ulomila vichrice, a je asi dost nachylny na padli.. Jinak hruska je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 11.6.2015
Dekuji za rychlou odpoved. Mam jeste jednu mozna hloupou otazku, ale jak je mozny, ze ja si na dvou jablonich rezistenci nevytvorim a ten kdo ma sad treba s padesati jabloni si ji vytvori? Mozna zkusim zitra sehnat ten Reldan.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 11.6.2015
Prosim o radu od zkusenych. Chtel bych osetrit dve jablone proti obalecovi. Letos uz sem dvakrat strikal Calypsem, mohu ted pouzit Mospilan, i kdyz je taky systemovy, nebo uz je to nevhodne? Popripade co byste mi doporucili, dekuji
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 3.6.2015
S ovocnymi stromky teprve zacinam, predevcirem jsem postrikal jablon a svestku calypsem. Jak dlouho budou ty stromy teda chraneny proti tomu obalecovi? Dekuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika