Příspěvky uživatele - 228.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je to tady: Světlušky 2015, 17.6.2015
Právě jsem jednu viděl z okna. (Dnes na procházku nejdu). Dobrou noc. Josef.
Jak stříhat ginkgo biloba?, 17.6.2015
Děkuju za odpověď. K vlastnostem plodů dodám ještě další, o níž jsem se dočetl: jaádra z pecek se v Číně (?) používají jako ořechy (snad po uschnutí a upražení?; vcelku čerstvé jádro jsem ochutnal a nic moc!) Pokud by se jinan dal (snadno)... celý příspěvek >
Jak stříhat ginkgo biloba?, 17.6.2015
Stando, trefil jsem se alespoň v jednom bodě anebo jste měl na mysli něco jiného? Josef. P.S. Dovolím si mluvit i za ostatní: rádi bychom viděli Vámi zastřihovaný jinan, jak Vám to jde a jak to vypadá - s ohledem na přání tazatelky Hanky... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 17.6.2015
První kytku bych podle vzhledu (pahlíz jsem si nevšiml) urřil také na nějakou bromélii, nejspíše na guzmánii. Druhá fotka je jasný fíkus dubolistý - Ficus lyrata. A třetí opravdu je orchidej nejspíš některého ze zmíněných rodů, Oncidium mne... celý příspěvek >
Medvědí česnek, 17.6.2015
Žlutě kvetoucí česnek by mohl být Allium moly (. O jeho konzumaci nic nevím; předpokládal bych však, že v běžných dávkách jedovatý nebude; má-li řádnou česnekovou (nebo jinou příjemnou konzumní) chuť, nevím. Přivedla jste mne k myšlence, abych to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika