Příspěvky uživatele - 10.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volné uložení ložiska, 10.1.2016
Zdravím Kubo, vůbec jsi mě nepochopil s tím "chytáním" ale nevadí. Standa.
Dolmar PS 352, 10.1.2016
Zdravím, dle mého názoru je to velice zdařilá konstrukce "hobíku" a i když nebudu porovnávat motor, protože jsem jej zatím nevyzkoušel, tak je tato konstrukce i vzhled plně srovnatelná s premiantními značkami. Možná i trochu výš, pokud bych porovnal... celý příspěvek >
Dolmar PS 352, 10.1.2016
Zdravím, jazýčkový ventil je používán mnoho desetiletí zpět a to nejen u motocyklových motorů ale i u pil (třeba Stihl 09, 10, 11, křoviňáky Sparta). Ale na přisávání výplachového vzduchu to vidím poprvé. Kovový karter je myšleno obal klikové... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 15.6.2015
Zdravím, jediné co jsi změnil je prohnutí sytičového táhla a posunutí uchycení bowdenu. Proč posunutí bowdenu. Na plné zatažení ovládací struny musí být naplno předepnuta reakční pružina a navíc uzavřena klapka sytiče. Po mírném vysunutí ovládací... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Zdravím Miroslave, šroub s pružinou na který se dotazuješ je regulační prvek pro nastavení volnoběhu. Tím se otáčí až při běžícím motoru a nastaví se jím volnoběh. Pokud kolísají přednastavené otáčky, tak to může být buď regulátorem, nebo... celý příspěvek >
Uschlé listí, ale dole neco roste, 10.6.2015
Fotku mohu dodat až zítra. Jinak to o tom namočení bylo napsané, lépe řečeno vyobrazené na tom lístku u stromku. Ano, kupoval jsem to v Baumaxu a myslím, ze tam bylo napsané, ze to je z Polska. O té tlející trávě jsem se nikde nedočetl, nabral jsem... celý příspěvek >
Uschlé listí, ale dole neco roste, 10.6.2015
Zdravím. Prosil bych o radu. Na podzim jsem si koupil třešeň, bohužel nevím co je to za odrůdu. Zasadil jsem ji dle návodu, který byl však velmi stručný. Třešeň jsem na 24 hodinnamocil do vody (samozřejmě kořenový bal), druhy den vykopal jamku a má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika