Příspěvky uživatele - 60.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 20.7.2015
No popravdě, je to dlouho.. Ale dejte jim ještě čas a hlavně už žádný ocet.. Dopřejte sluníčko. A pak bych je přihnojila.
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Ani jedno nemám. Ale vyřešili jsme to s manželem jinak.. Do těch truhlíků jsme provrtali z boku z obou stran dírku nad tu drenáž, která je uvnitř z štěrku a netkanky. A najednou začala odtékat voda, která se v té hlíně držela celou tu dobu. Takže... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Tak jsem dneska ráno květiny uklidila do domu..Vidíte, to mě nenapadlo, že truhlíky nejsou zastíněné a v tom, že může být ten problém. Je pravda, že dokud na ně nezačne pálit, a jako že tyto dny je na slunci téměř 50 stupňů, tak jsou surfinie... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 4.7.2015
Mám klasické truhlíky. Mě právě strašně mate to, že na povrchu je hlína mokrá i v těch vedrech. Tak jsem je dneska zalila pořádně, jen doufám, že jsem je nepřelila. Jakmile na ně začne pražit slunce, hned povadnou, lístky se kroutí a květy se pálí a... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 4.7.2015
Dobrý den, tak se tentokrát potýkám s jiným problémem těchto květin. Když už mi nádherně zhoustly a obsypaly se květy, tak jakmile udeřila vedra, tak o ty květy přicházím denně ve velkém :(Ty kytky to prostě nezvládají. Jsou v truhlících na jižní a... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 25.6.2015
Taky si to myslím. Asi si jsou teď jistější "v kramflecích" :D
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Tak tady pro srovnání
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 23.6.2015
Tak musím říct, že to ostříhání jim opravdu prospělo. Už snad po třech dnech mi přišly nějaké bujnější. Cca po týdnu jsem je nafotila a porovnala s fotkami po ostříhání a rozdíl byl okamžitě vidět. Surfinky se nádherně zhustily, hned obrostly novými... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 17.6.2015
Hezoučké :)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 15.6.2015
Tak to sousedka musela hooodně pilně asi zalívat :)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 15.6.2015
Tak já nevím, ale doteď mi kytky rostly krásně i bez toho, aniž by měly truhlíky odtoky. Jen mi přišly řídce obrostlé, protože se nezaštipovaly. To byl jediný problém, který jsem s nimi měla. Už se krásně rozbujely a to je to teprve cca 3 dny... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 12.6.2015
Ne nemám.. Je to hodně špatně?
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 12.6.2015
Děkuju za tipy.. A jak mám chápat, že do konce sezony nevytvoří mechový povlak? Čemu říkáte tak?
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015
Jo jo, odkvetlé květy taky obírám.. Od zítřka je začnu hnojit každý pátek a jakmile proběhne nějaká viditelná změna, tak sem loupnu fotku.. Tak na mě myslete a držte palce :-)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem jim ty dlouhé řídké šlahouny ostříhala a dosypala ještě jednou hlínu do všech truhlíků, aby to bylo naplněné ty 2 cm pod okrajem.. Přidávám fotku jak to vypadá teď.. Tak doufám, že dorostou do mých představ :) 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika