Příspěvky uživatele - 244.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travni smes na sluna mista, 11.8.2015
Až bude trávník vypadat, tak jak má tak foto zašlu :) Jinak myslíte že je hodně špatný nápad (až opadnou tyto vysoké teploty) trávník dosít? Nebo mám počkat až na konec září? Místy jsou i cca 10cm holá místa, takže bude určitě nutné dosévat, ale... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 11.8.2015
Hnojivo bylo summer, které mi zbylo z hnojení v červnu. Asi to opravdu bude tou zálivkou, dnes upravým zavlažování jen na dopoledne a zkusím zálevat obden. Snad se z toho trávník ještě vzpamatuje a když ne, tak ho koncem září doseji. Děkuji za... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 11.8.2015
Popíši tedy celý postup: Na plochu cca 20m2 (polostín) byl po prokypření do hloubky 20 cm navežen kompost, který byl smíchán s křemičitým písekm v poměru 50:50, tato vrstva měla 10 cm. Na tuto vrstvu byl navežen trávníkový substrát (bezplevelný)... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 10.8.2015
Dobrý den, před 5 týdny jsem vysel stejnou travní směs jako pan Malý (tedy VV-3/2) jedná se o cca 20m2 v polostínu. Po 4 týdnech jsem provedl první seč vřetenovkou a následně postupně snižoval výšku až na 2,5 cm. Nyní mi trávník řídne a tvoří se... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 5.8.2015
Zapoměl jsem se podepsat. :) Jedná se o stejného tazatel viz. předešlé příspěvky. Travní směs mám VV-3/3 kde je 20% jílků jinak kostřavy. Raději to nebudu riskovat a postřik provedu až v září, kdy už by měl být trávník zapojen a fáze růstu by měla... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 5.8.2015
STOMP: Já jsem v návodu našel, že v travách se provádí výhradně postemergentní aplikace na dobře vyvinuté trávy (od 4. listu BBCH 14).  Vy jste aplikoval do půdy a už za 4 dny vyséval travní osivo (jestli dobře čtu) chtěl jsem to... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 5.8.2015
Dobrý den, mám připravenou plochu pro výsev nového trávníku, ale potřeboval bych poradit se závěrečnou částí.  Mám zbytek 2m3 trávníkového substrátu a teď řeším to, zda mám nejdříve rozhodit travní osivo (pomocí vozíku) a na to dát cca... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 20.7.2015
Dobrý den, děkuji za další fotky. Přesně takový nebo podobný trávník, jak je na fotce VV-2/2 bych si představoval, ale bez lipnice :) Nevím jestli je to úhlem focení ale u dalších fotek, kde je směs VV-13/4 mi přijde trávník dost vysoký (mnohem... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 19.7.2015
Tak stále přemýšlím nad travní směsí a nemohu se rozhodnout :(Myslel jsem, že objednám VV-3/3 ale po detailním prostudování, jednotlivých druhů obsažených ve směsi jsem zjistil, že je tato směs téměř totožná se směsí VV-16/1 pro krajiné trávníky... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 7.7.2015
Psinecek ve smesi Vv14 jsem prehledl, takze tuto smes ne. Asi zkusim tu VV-3/3 snad to bude dobra volba. Jeste rozmyslim zda pockat do jara pristiho roku nebo to udelat jeste v zari. S podzimnim vysevem ale nemam zadne zkusenosti, takze se bojim co... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 6.7.2015 Obsahuje fotku
Dekuji za foto. Myslel jsem, ze je travni smes vice tmave zelena, takze asi zvolim nejakou jinou. V nabidce sice maji tmavou smes, ale ta je rekreacni a ja bych chtel spis okrasnou. Tak ted nevim jakou, mozna VV-14 nebo tu VV3/3. Momentalne mam... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 10.6.2015
Děkuji za odpověď. Momentálně mám v trávníku skoro z 50% lipnici roční :(takže mě čeká znovu založení nového trávníku a asi zvolím pouze kostřavy, abych mohl lipnici lépe eliminovat. Můžete mi prosím ještě odpověďět ohledně toho chelátu železa od... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 10.6.2015
pro MartinS:  Dobrý den, také uvažuji o trávníku pouze z kostřav. Až bude experiment hotov můžete prosím zaslat fotografie trávníku, rád bych viděl jak bude trávník jen z kostřav vypadat. A ještě bych se rád zeptal na chelát železa. Jaké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika