Příspěvky uživatele - 173.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení bylinky, 21.9.2015
Tak co, máta nebo bazalka?
Určení bylinky, 19.9.2015 Obsahuje fotku
Prosím pozná někdo, co je to za bylinku?
Surfinie nezvládají vedra, 4.7.2015
Já je musím zalévat v těhle vedrech 2x denně.Díky tomu jsou celkem v pohodě si myslím. Asi vám lidi poradí samozavlažovací truhliky :-)
Surfinie nebo petunie, 30.6.2015
Jestli delaji převis, tak jsou to surfinie ne? Máte je krasne, at je to co je to :-)Já si letos konečně koupila vysněný strakatý a rostou mi nahoru, omylem jsem koupila petunie. No už s tím nic neudelám:-)
Milionbels, 29.6.2015
Tak mě napadá, jestli nejsou přehnojené... Ale zase když mate zkušenosti se surfinkama a petunkama, to je to samé. To je divný nikdy se mi to nestalo. Takže já neporadim, ale jsem zvědavá co napíší ostatní :-)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 24.6.2015
No vidíte, za chvíli máte nádherný převisy :-)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 23.6.2015
Tak super :-)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 17.6.2015
Tak jak se daří surfinkam?
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 12.6.2015
Já mám obyčejné truhliky a problém nikdy nebyl, ale to s tím brčkem je dost dobra vychytavka :-)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015
Já mám hnojící den v neděli :- Tak ať se daří!
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015
Super.Nebojte, teď obrazí a budou ještě krásnější a bohatší :-) Já ještě obírám odkvetlé květy, prostě je uštípnu.
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015
Já bych to udělala, loni jsem si koupila takový vytahlý, žlutý chudacky, zaštipala jsem je, oni zesílily avza chvíli obrostly. Hnojte každý týden, ted bude už i sluníčko to jim taky dela dobře a uvidíte za chvíli jak budou krásný. Ale jestli je vám... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015 Obsahuje fotku
.
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015 Obsahuje fotku
Omlouval se, nejde mi vložit víc obrázku najednou. Peky.
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 11.6.2015 Obsahuje fotku
.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika