Příspěvky uživatele - 239.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Málo třešní, 7.6.2015
odrudu fakt nevím, ani lístek nemám. Jen vím, že jsem kupovala chrupky. Plán zahrady a jména myslíte jako odrudy stromů? To vubec nevím, jen vím jestli jabloň, hrušeň a tak, ale odrudy vubec 
Málo třešní, 7.6.2015
Snad to polohou nebude, vedle je jiná stará třešeň, která plodí normálně. Jen ty dvě mladé nic. Jestli jsou cizo nebo samosprašné nemám šajn. Nic takového se mě při koupi neptali a já ani nevím co to znamená. Takže co s tím? Plodit nebudou? Pokud je... celý příspěvek >
Málo třešní, 7.6.2015
Čím to muže být, že na třešnich stále nejsou plody. Mám 2 stromky asi 7mi leté, už jsou celkem velká, kvetou hodně, ale třešně žádné, vedle je stará třešen a ta je plody obalená. 
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
U javoru koukám píšou leoší půdu. Ten červenolistý buk je krásnej. Mangolie je taky krásná. Děkuji za rady.
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
Tu Gleditsia triac.Sunburst nemůžu nikde najít. Nemáte nějaký odkaz?
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
5 km od Plzně/ plzeň sever/ Spíš větší nebo to je jedno, ale aby hezky vypadal.
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
Jaký strom mám zvolit do zahrady.aby vypadal hezky. Půda nic moc, celý den slunce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika